Zdravotní sestra

Zdravotnictví

Dobrá zdravotní péče začíná správnou hygienou a úklidem v nemocnicích, ordinacích a dalších zdravotnických zařízeních. V rámci péče o sebe, o vaše spolupracovníky, pacienty a návštěvníky je rozhodující zajistit vyšší kvalitu a bezpečnost péče prostřednictvím efektivních řešení v oblasti hygieny rukou a úklidu v nemocnicích a zdravotnických zařízeních.


Jako přední značka na poli profesionální hygieny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních jsme tu, abychom vám pomohli. Naše praktické poznatky a doporučení a v praxi ověřené produkty pomohou každému ve vašem zdravotnickém zařízení zajistit prvotřídní hygienu rukou a čistotu, takže se můžete soustředit na to, co je nejdůležitější – poskytování vynikající péče vašim pacientům.

Zachraňujte životy – mějte čisté ruce!

Světová zdravotnická organizace identifikovala 5 klíčových prvků pro zlepšení prevence a kontroly infekcí, které vedou k úspěšné změně chování.

Školení a vzdělávání

Dodržování správné hygieny rukou je pro zdravotnické pracovníky zásadní, aby se při práci cítili bezpečně. Nechte Tork, aby vám pomohl proměnit teorii v praxi s našimi doporučeními pro školení a doporučení hygieny rukou.

Doporučení produktů