Otevírací doba restaurace

Myslete dopředu se značkou Tork

Tork vám poskytuje inspiraci a pomoc, abyste byli za všech okolností připraveni na budoucnost a své podnikání. Od nového pohledu na to, jak udělat na hosty dokonalý dojem a jak efektivněji čistit a uklízet, až po nové způsoby, jak přispívat k udržitelnosti. Prostřednictvím odpovídajících znalostí, hygienických výrobků a služeb přispíváme ke zdokonalení vašeho podnikání. Vy pak budete připraveni dělat to, co vaše firma umí nejlépe.

Naše nabídka

Kdykoli potřebujete něco utřít, osušit, vyčistit nebo vyleštit, my se o to postaráme. Naše široká nabídka zásobníků, náplní a služeb je navržena tak, aby splnila konkrétní potřeby toalet a umýváren, průmyslových závodů, kuchyní a prostor určených ke stravování. Ve svém podniku se tak můžete věnovat jen tomu, na čem opravdu záleží.
 

Toto je Tork

Tork je přední světová značka produktů pro zajištění hygieny na pracovišti. Naší upřímnou snahou je přispět ke zlepšení vašeho podnikání – od dosahování lepších výsledků po zdokonalení vašeho pracovního života. Touto ambicí se řídí naši lidé a přelomové inovace v oblasti cirkularity a zajištění zdraví a pohody. 
 
Jako součást společnosti Essity jsme odhodláni plnit vaše potřeby udržitelným způsobem – šetřit váš čas, peníze a úsilí, abyste se mohli soustředit na podstatné záležitosti související s vaším podnikáním.

Tork je značka společnosti Essity

 
Essity je přední světová společnost na poli hygieny a zdraví, která vyvíjí, vyrábí a prodává produkty pro osobní hygienu (péče o kojence, dámská hygiena, inkontinenční pomůcky a řešení pro oblast zdravotnictví), spotřební hygienický papír a produkty a řešení v oblasti profesionální hygieny. Naše výrobky se prodávají pod mnoha silnými značkami, včetně předních světových značek TENA a Tork, a dalšími jako Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa.
Základem obchodních aktivit je udržitelný obchodní model s důrazem na vytváření hodnot pro lidi a přírodu. Společnost má ústředí ve švédském Stockholmu a je kótována na burze Nasdaq ve Stockholmu. Essity byla původně součástí skupiny SCA.
 
Essity_logo_120x30.jpg


Více o společnosti Essity najdete zde

Essity v číslech

Udržitelný život

Řešení Tork pomáhají lidem přispívat k udržitelnosti doma i mimo domov. Náš závazek ohledně udržitelnosti je založen na třech oblastech, v nichž budou mít podle našeho názoru naše výrobky a řešení největší dopad: zdraví a pohoda, méně je více a cirkularita. Společně dosáhneme zlepšení vašich výsledků v oblasti udržitelnosti.
 
 
Movie-sustainability-16_10.jpg

Pomáháme podnikům přes 50 let

Tork se už víc než půl století celosvětově podílí na formování trhu v oblasti profesionální hygieny a je lídrem na poli inovací. V roce 1968 jsme představili první zásobník na bezdutinkové role se středovým odvíjením a nyní zaujímáme přední místo na poli digitalizace celého odvětví úklidových služeb a v oblasti zvyšování udržitelnosti života lidí, když se pohybují mimo domov. To vše děláme proto, abychom našim obchodním partnerům pomohli zvládat výzvy a být stále o krok napřed před konkurencí.


Historie inovací, na kterou jsme hrdí


Helping businesses.png