Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně:

Hygiena především

Snížení rizika křížové kontaminace je na vašem pracovišti zásadní. Naše šetrná mýdla, krémy, dezinfekční prostředky a jemné ručníky pomáhají pracovníkům při častém mytí rukou chránit pokožku a současně chrání ostatní před choroboplodnými zárodky. Naše kompletní řada pro hygienu rukou zahrnuje rovněž atraktivní bezdotykové automatické zásobníky. Ty ještě více omezují šíření choroboplodných zárodků a dokonce motivují k dodržování hygienických zásad.

Doporučení produktů

Toalety a umývárny ve fascinujícím stylu

Pokud má návštěva toalet a umýváren na návštěvníky udělat takový dojem, že o nich budou chtít mluvit i později, musí jejich vzhled vyčnívat nad ostatními. Chcete svůj podnik odlišit a zanechat trvalý dojem? Naše produkty ve fascinujícím stylu doplňují vysoce kvalitní povrchovou úpravu a materiály luxusních toalet a umýváren, takže celou oblast prozařuje dokonalý design. Mimořádná péče o vaše zákazníky začíná zde.

Doporučení produktů

Základní toalety a umývárny

Pokud potřebujete nákladově efektivní toalety a umývárny s malými nároky na údržbu, kde se rychle střídá velké množství uživatelů, je volba těch správných komponentů – včetně robustních hygienických systémů – základem. Naše zásobníky s výdejem po jednom ručníku nebo ubrousku vám pomohou udržet spotřebu pod kontrolou. A co víc, naše vysokokapacitní náplně mýdla a papírových ručníků či toaletního papíru pomáhají zajistit trvalé služby bez nutnosti pověřovat pracovníky čištěním a údržbou.

Doporučení produktů

Toalety a umývárny Plus

Pokud chcete uživatelům toalet a umýváren nabídnout možnost relaxovat v komfortnějším prostředí a postarat se o více než jen jejich základní potřeby, Tork Washroom Plus nabízí vše, co potřebujete. Od našich jemných, příjemných ručníků až po hydratační krém – návštěvníci s různými potřebami ocení mimořádnou péči, kterou jim věnujete.

Doporučení produktů