Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze.

Samoobslužné provozovny

Udržet zákazníky v pohybu a současně jim nabídnout možnosti, které chtějí, může být z hygienického hlediska výzvou. Potřebujete, aby doplňování, manipulace s odpadem a uskladňování probíhalo pokud možno plynule. Naše řada chytrých produktů pro servírování, včetně systému zásobníků Tork Xpressnap na ubrousky, je předurčena ke zvyšování efektivity. Váš personál tedy může více času trávit obsluhováním zákazníků, a to i v obdobích nejvyššího provozu.

Doporučení produktů

Provozovna s plnou obsluhou

Vaši zákazníci si všimnou, zda je jejich zážitek z jídla i v tom nejmenším detailu dovedený k dokonalosti. Naše produkty pro utírání a čištění vám pomohou zajistit vynikající hygienu. Velký význam však mohou mít i ty správné doplňky na stolech. Vše je navrženo tak, aby podpořilo pozitivní dojem ze stolování, který chcete hostům nabídnout.

Doporučení produktů

Drive Thru

Zákazníci na cestách se vracejí častěji, pokud jejich potřeby splníte rychle a spolehlivě. Naše produkty pro drive-thru provozovny vám pomohou zvýšit jak efektivitu, tak spokojenost zákazníků.

Doporučení produktů

Vlastní potisk

Naše ubrousky byly navrženy tak, aby byly dokonale funkční. Mohly by pro vás ale dělat víc. Věděli jste, že 75 % lidí, kteří používají ubrousek, si všímá, jaký je na něm potisk? Vlastní potisk je účinný a hospodárný způsob, jak propagovat značku, a pomůže vám udělat z každé situace něco výjimečného. S potiskem na míru jsou vaše možnosti nekonečné! Potisk nabízíme pro všechny naše ubrousky do zásobníků a rovněž pro širokou řadu našich běžných ubrousků. Potisk na míru vám pomůže udělat na hosty ten správný dojem a nabídnout jim nezapomenutelný zážitek z dobrého jídla. Pro více informací prosím kontaktujte svého místního obchodního zástupce Tork.