Utírání & čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať chcete utřít rozlitý olej, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější.

Utírání

Běžnými úkoly před zahájením výroby je utírání skvrn, odsávání kapalin a odstraňování nečistot a prachu. Čím rychleji bude vše hotové, tím dříve můžete zahájit práci. Naše víceúčelové utěrky jsou silné, flexibilní a velmi savé. Jsou vynikající k sušení nástrojů, zbavování povrchů jakýchkoli skvrn a udržování součástek v provozuschopném stavu. A pokud jsou zásobníky příhodně po ruce, není hledání utěrky žádný problém.

Doporučení produktů

Čištění

Pravidelná údržba, jako je odstraňování nečistot a odolných skvrn z povrchů, strojů a nástrojů, omezuje prostoje na minimum. Naše utěrky – suché nebo používané v kombinaci s vodou, rozpouštědly nebo čisticími prostředky – zvyšují efektivitu čištění. Naše čisticí utěrky mají větší trvanlivost než papír, vydrží déle a pracují rychleji. Ušetří vám tak čas i peníze.

Doporučení produktů

Leštění

Chcete-li docílit lesklého a chráněného povrchu, je použití leštidla a jeho rozetření lešticí utěrkou zárukou toho nejlepšího výsledku. Klíčem je použití speciální utěrky pro tento účel, která je dostatečně jemná na to, aby povrch nepoškrábala, a přitom dokáže bez problémů rozetřít leštidlo. Naše pevné účelové lešticí utěrky absorbují lešticí přípravek a rovnoměrně jej uvolňují, urychlují dokončení úkolu a efektivně zlepšují celkový výsledek.

Doporučení produktů

Mycí stanice

Šetřete čas s mycími stanicemi Tork, umístěnými vašim pracovníkům po ruce. Čím dříve budou mít umyté a osušené ruce, tím dříve mohou začít s dalším pracovním úkolem.

Doporučení produktů