Toalety a umývárny

Toalety a umývárny

Balíček Tork hygiena v kancelářích vám pomůže zlepšit ochranu zdraví a pohodu na pracovišti v každé části vašeho zařízení, včetně toalet a umýváren. Domluvte si konzultaci v oblasti hygieny, která vám pomůže nalézt optimální řešení.

Výrobky a služby pro vaše toalety a umývárny

Zajištění kvality a stálé dostupnosti hygienických produktů na toaletách a v umývárnách bylo považováno za důležitou věc. Dnes je to naprostou nezbytností. Výrobky jednoduše nesmí dojít.


Balíček Tork hygiena v kancelářích nabízí vysokokapacitní hygienická řešení, která vyžadují méně kontrol a snadno se doplňují a udržují. Vaši zaměstnanci tak budou moci vykonávat svou práci rychleji a snáze. Ušetřený čas pak mohou využít ke zlepšení kvality čištění v jiných částech vašeho zařízení. Balíček zahrnuje také první službu recyklace papírových ručníků na světě, Tork PaperCircle®. Díky ní může váš podnik přispět k cirkulární ekonomice, protože vaše použité papírové ručníky se vrací zpět do oběhu jako nové výrobky z hygienického papíru. 

 

Domluvte si konzultaci v oblasti hygieny

Najděte možnosti zlepšení hygieny a získejte jasná doporučení pro svou kancelář.

Literatura a zdroje

1. Na základě Hodnocení životního cyklu pro Evropu, v němž byly zohledněny vynechané procesy. V roce 2017 je realizovala společnost Essity a ověřil institut IVL, Swedish Environmental Research Institute Ltd.