Hand hygiene.tif

Základní toalety a umývárny

Pokud potřebujete nákladově efektivní toalety a umývárny s malými nároky na údržbu, kde se rychle střídá velké množství uživatelů, je volba těch správných komponentů – včetně masivních hygienických systémů – základem. Naše zásobníky s dávkováním po jednotlivých útržcích vám pomohou mít spotřebu pod kontrolou. A co víc, naše vysokokapacitní systémy mýdel a papírových ručníků jsou velmi nenáročné na údržbu a doplňování.

Papírové ručníky


Doporučené produkty

Eliminujte fronty i náklady – nabídněte hostům možnost rychlého usušení rukou pomocí jednoduchých a funkčních ručníků. Naše papírové ručníky Tork Singlefold nabízejí vynikající hodnotu. Se zásobníkem Tork Singlefold na papírové ručníky budete mít díky dávkování po jednom spotřebu pod kontrolou. Pomůže vám obsloužit trvalý příliv návštěvníků, bez obavy z vyčerpání.

Tork Singlefold/C-fold zásobník na papírové ručníky

Tork Singlefold/C-fol...

Produkt: : 553000

Tork Singlefold papírové ručníky Advanced

Tork Singlefold papír...

Produkt: : 290163

Mýdlo


Doporučené produkty

Naše Tork sprejové mýdlo je ideální pro toalety a umývárny s vysokým provozem, neboť náplň nabízí kapacitu až na 3 000 umytí rukou. Díky zásobníku s kontrolovaným dávkováním toto mýdlo vydrží dlouho a je nákladově efektivní. Naše zásobníky Tork na mýdlo jsou oceněny certifikátem snadného používání pro pracovníky úklidu a všechny vaše hosty – dokonce i ty s menší silou v rukách. Jejich funkční design snižuje náklady a u všech návštěvníků toalet a umýváren podporuje správnou hygienu rukou.

Tork zásobník na tekuté a sprejové mýdlo

Tork zásobník na teku...

Produkt: : 560000

Tork sprejové mýdlo

Tork sprejové mýdlo

Produkt: : 620501

Toaletní papír


Doporučené produkty

Snižte spotřebu hygienického papíru až o 40 % pomocí našeho zásobníku Tork SmartOne™ na hygienický papír s dávkováním po jednom útržku. Tento zásobník s mimořádně velkou kapacitou je robustní a navržen tak, aby fungoval i ve velmi náročném prostředí. Doplňujte své zásobníky naším hygienickým papírem Tork Advanced a zajistěte si bezproblémový provoz a jen omezenou potřebu údržby.

Tork SmartOne® zásobník na toaletní papír v roli, bílý

Tork SmartOne® zásobn...

Produkt: : 680000

Tork SmartOne® toaletní papír v roli

Tork SmartOne® toalet...

Produkt: : 472242

Osvěžovač vzduchu


Doporučené produkty

Kontrolujte ovzduší v době mezi úklidem prostřednictvím našeho vysoce kvalitního Tork citrusového osvěžovače vzduchu s dlouhou výdrží. S naším Tork elektronickým osvěžovačem vzduchu se vám díky koncentrované olejové vůni podaří neutralizovat pachy a zajistit v místnosti příjemnou vůni. Osvěžovač je v provozu 24 hodin denně. Díky ukazateli náplně snadno poznáte, kdy je potřeba přípravek doplnit. Doplňování je rychlé a snadné. A osvěžení vzduchu je efektivní a vydrží skutečně dlouho.

Tork elektronický osvěžovač vzduchu

Tork elektronický osv...

Produkt: : 562000

Tork citrusová vůně do osvěžovače vzduchu

Tork citrusová vůně d...

Produkt: : 236050

Odpadkový koš


Doporučené produkty

Doplňte své toalety a umývárny naším vysokokapacitním odpadkovým košem Tork o objemu 50 l. Snadno se čistí i vyprazdňuje a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše. Ve sladěném designu je k dispozici také diskrétní hygienický koš Tork.

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060