imageline-bathroom2.jpg

Toalety a umývárny ve fascinujícím stylu

Pokud má návštěva toalet a umýváren na návštěvníky udělat takový dojem, že o nich budou chtít mluvit i později, musí jejich vzhled vyčnívat nad ostatními. Chcete váš podnik odlišit a zanechat trvalý dojem? Naše produkty ve fascinujícím stylu doplňují vysoce kvalitní povrchovou úpravu a materiály luxusních toalet a umýváren, takže celou oblast prozařuje dokonalý design. Mimořádná péče o vaše zákazníky začíná zde.

Papírové ručníky


Doporučené produkty

Pokud chcete vytvořit ten správný dojem, záleží na každém detailu. S našimi Tork extra jemnými papírovými ručníky s QuickDry™ budou mít vaši hosté pocit, že si je dokonale hýčkáte. Jejich velikost, jemnost a schopnost rychlé absorpce jim dodávají luxusní nádech. Luxusní zážitek ještě umocňuje Tork Xpress(R) zásobník na papírové ručníky Multifold. Je úzký, diskrétní a k dispozici v řade Image Design a vašim toaletám a umývárnám dodá nadčasový vzhled.

Zásobník na skládané ručníky Tork Xpress®

Zásobník na skládané ...

Produkt: : 460004

Skládané papírové ručníky Tork Xpress® Extra Soft

Skládané papírové ruč...

Produkt: : 100297

Mýdlo


Doporučené produkty

Bezdotykový, plně automatický zásobníky jsou ideální volbou pro toalety a umývárny, kde se vyžaduje nadstandardní úroveň hygieny nebo propracovaný vzhled. Pro sofistikovanou vůni a bohatou pěnu doplňte o novinku v podobě Tork luxusní pěnové mýdlo jemné.

Tork zásobník na pěnové mýdlo s Intuition™ senzorem

Tork zásobník na pěno...

Produkt: : 460009

Tork pěnové mýdlo luxusní jemné

Tork pěnové mýdlo lux...

Produkt: : 520901

Toaletní papír


Doporučené produkty

Abyste v návštěvnících zanechali ten správný dojem, doporučujeme náš Tork extra jemný toaletní papír. Pro sladění vzhledu a zajištění moderního interiéru použijte Tork zásobník na toaletní papír Mini Jumbo. Má dostatečnou kapacitu na to, aby hosté měli papír trvale k dispozici.

Tork zásobník na toaletní papír Mini Jumbo role

Tork zásobník na toal...

Produkt: : 460006

Tork Extra Soft toaletní papír Mini Jumbo role Premium – 3vrstvý

Tork Extra Soft toale...

Produkt: : 110255

Osvěžovač vzduchu


Doporučené produkty

Na prvním dojmu záleží. Přivítejte své hosty na toaletách a umývárnách svěží vůní, kterou zajistí Tork květinová vůně do osvěžovače vzduchu. Speciální, vysoce kvalitní parfemovaný olej se diskrétně dávkuje z našeho Tork elektronického zásobníku na osvěžovač vzduchu. Nabízí dlouhodobé osvěžení vzduchu díky neutralizaci zápachu a pomáhá vám udržovat na toaletách a umývárnách příjemné prostředí pro všechny smysly.

Tork elektronický osvěžovač vzduchu

Tork elektronický osv...

Produkt: : 256055

Tork květinová vůně do osvěžovače vzduchu

Tork květinová vůně d...

Produkt: : 236052

Odpadkový koš


Doporučené produkty

Doplňte vzhled a vylepšete funkčnost svých toalet a umýváren pomocí našeho vysokokapacitního Tork odpadkového koše o objemu 50 l. Jeho atraktivní design udrží odpad ukrytý a zajistí příjemnější prostředí. Snadno se čistí i vyprazdňuje a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše.

Odpadkový koš Tork 50 l

Odpadkový koš Tork 50 l

Produkt: : 460011

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060

Hygienický koš


Doporučené produkty

V designu sladěném se zásobníky je k dispozici také diskrétní hygienický koš Tork. Pytle do hygienického koše se snadno vyjímají i vyměňují a usnadňují tak údržbu.

Tork odpadkový koš 5 l

Tork odpadkový koš 5 l

Produkt: : 564008

Tork pytle do odpadkového koše Advanced, 5 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204040