Hop-op-riitta-hynninen_800x500.jpg


Vždy připraveny na vysokou zátěž

Špinavé a přeplněné toalety a umývárny jsou pro hosty v místech s vysokou návštěvností problémem č. 1. Tork PeakServe® zásobníky na papírové ručníky jsou navrženy tak, aby vyhověly požadavkům i těch nejvytíženějších toalet a umýváren, a díky nim proběhne jejich návštěva vždy hladce. Díky nim si mohou vaši návštěvníci ve vašem podniku naplno užívat a vaši pracovníci úklidu nebudou tolik frustrovaní. Přečtěte si o tom, jak papírové ručníky díky Tork PeakServe vydrží déle – i přesto, že zážitkový park HopLop navštíví až tisíc lidí denně.


Tork PeakServe zásobníky na papírové ručníky používané v krytých zážitkových parcích HopLop


Finské zábavní parky HopLop navštíví každoročně 1,6 milionu zákazníků a denní návštěvnost každého z 22 parků je přibližně 200 lidí. V době největší návštěvnosti, například o víkendech, přijde do jediného parku až tisíc hostů denně.

 

V letech 2017 a 2018 prošly všechny parky HopLop rekonstrukcí. Během rekonstrukce byly v každém z parků nainstalovány Tork PeakServe® zásobníky na papírové ručníky, určené speciálně pro podniky s velkou návštěvností. „Naši zákazníci očekávají, že si užijí den plný zábavy, a předpokládají také, že herny HopLop budou čisté a útulné. Toalety a umývárny musí být čisté a dobře vybavené přebalovacími pulty, mýdlem a papírovými ručníky,“ vysvětluje Riitta Hynninen, provozní ředitelka společnosti HopLop.

 

Čas, který pracovníci úklidu ušetří díky systému Tork PeakServe® v parku HopLop ve městě Raisio

 

V roce 2018 otevřela společnost HopLop svůj dosud největší park ve Finsku. Nachází se ve městě Raisio a jeho 4200 metrů čtverečních je plných úžasných a zábavných dobrodružných drah, skluzavek a trampolín ve stylu džungle. Součástí parku je také obrovský labyrint. Od otevření navštěvuje park velké množství lidí, a to především o víkendech, kdy je plný hostů od rána až do zavírací doby. „S Tork PeakServe® nemusíte mít obavy, že ručníky dojdou. Stačí zásobníky dopoledne doplnit a máte jistotu, že ručníky vydrží celý den, a to i v těch nejrušnějších dnech,“ říká Kaisa Niemi, manažerka parku HopLop v Raisiu.

 

„U zásobníků Tork PeakServe®, které používáme, se nestane, že by ručníky najednou došly. Navíc zásobníky vypadají velice pěkně. Naši pracovníci úklidu také říkají, že se zásobníky snadno doplňují.“ Tork PeakServe® zásobník na papírové ručníky je určen proHopLop-boy-drying-hands_square.jpgfrekventované-toalety-a-umývárny, kde zákazníci očekávají bezproblémový provoz. Zásobník pojme najednou více než 2000 ručníků a doplňování stlačených balíčků s novými ručníky je velmi rychlé. Vzhledem k tomu, že si hosté ze zásobníku odebírají vždy pouze jeden ručník, vydrží zásoba déle a na podlaze nevzniká žádný nepořádek. Díky Tork PeakServe® se personál může zaměřit na úklid a nikoli na doplňování zásobníků papírovými ručníky. Niemi si všimla, že díky zásobníkům Tork PeakServe® nemusí pracovníci úklidu trávit tolik času úklidem toalet a umýváren. „Bez systému Tork PeakServe® bylo třeba zásobníky na papírové ručníky doplňovat každou chvilku. Problematické to bylo zejména v rušných dnech, kdy mívá personál i bez toho plné ruce práce. Standard služeb na toaletách a v umývárnách je díky tomu, že papírové ručníky nedocházejí, na velmi dobré úrovni.“

„S Tork PeakServe® nemusíte mít obavy, že ručníky dojdou. Stačí zásobníky dopoledne doplnit a máte jistotu, že ručníky vydrží celý den, a to i v těch nejrušnějších dnech.“
Kaisa Niemi, manažerka parku, Raisio HopLop