Xpressnap.tif

Samoobslužné provozovny

Udržet zákazníky v samoobslužných provozovnách v pohybu a současně jim nabídnout možnosti, které chtějí, může být z hygienického hlediska výzvou. Potřebujete, aby doplňování, manipulace s odpadem a uskladňování probíhalo pokud možno plynule. Naše řada chytrých produktů pro servírování, včetně systému Tork Xpressnap ubrousků do zásobníku, je předurčena ke zvyšování efektivity. Váš personál tedy může více času trávit obsluhováním zákazníků, a to i v obdobích nejvyššího provozu.

Ubrousky


Doporučené produkty

Tork Xpressnap® systém ubrousků do zásobníku snižuje spotřebu ubrousků nejméně o 25 % v porovnání s tradičními zásobníky na ubrousky*. Dávkování po jednom snižuje plýtvání s ubrousky a zlepšuje celkovou hygienu. Dokáže vám rovněž uspořit místo a omezit čas věnovaný doplňování a objednávání náplní. Zásobníky i ubrousky jsou k dispozici v celé řadě stylů a barev, takže můžete interiér přizpůsobit stylu vaší značky. 
Pokud vám bude stačit menší ubrousek, pak Tork Xpressnap® Snack systém ubrousků do zásobníku nabízí stejné skvělé výhody jako Tork Xpressnap® systém, ovšem v 60% velikosti. Je ideální pro malé stoly a občerstvení.
*V porovnání s tradičními ubrousky do zásobníků. 

Zásobník na ubrousky Tork Xpressnap Snack®

Zásobník na ubrousky ...

Produkt: : 274003

Bílý ubrousek do zásobníku Tork Xpressnap Snack®

Bílý ubrousek do záso...

Produkt: : 17840

Čištění a dezinfekce povrchů


Doporučené produkty

S rychlým a efektivním čištěním a dezinfekcí povrchů vám může pomoci naše řada Tork papírových utěrek, Tork čisticích utěrek a Tork zásobníků. Ušetří vám čas i vynaložené úsilí. Úkoly v oblasti hygieny snadno zvládnete se správně zvolenou utěrkou. Naše řada utěrek zahrnuje také utěrky z Tork barevného programu, které vám pomohou lépe předcházet křížové kontaminaci.

Tork barevný program

Tork barevný program

Produkt: : 194650

Tork barevný program

Tork barevný program

Produkt: : 194750