Tabletop 1.tif

Provozovna s plnou obsluhou

Vaši zákazníci si všimnou, zda je jejich zážitek z jídla i v tom nejmenším detailu dovedený k dokonalosti. Naše produkty pro čištění, utírání a dezinfekci vám pomohou zajistit nezpochybnitelnou hygienu. Velký význam však mohou mít i ty správné doplňky na stolech. Naše ubrousky a prostírání jsou k dispozici v obrovské paletě barev, vzorů, kvality, skladů i velikostí. Vše je navrženo pro podporu zážitku ze stolování, který chcete hostům nabídnout. Pro nádech sofistikovanosti zvolte naše ubrousky LinStyle®, které jsou měkké a působí jako skutečná tkanina, luxusní pocit ve vašich zákaznících zase vyvolají silné ražené ubrousky Textured.

Ubrousky


Doporučené produkty

Pokud potřebujete jednorázový ubrousek, který udělá skvělý dojem, je ideálním řešením ubrousek Tork LinStyle®. Je vyroben ze speciálního silného materiálu s ražbou. 
• Mimořádně jemný na dotek
• Nabízí sofistikovaný pocit 
• Díky klasickým barvám snadno sladíte se svým stylem

Tork Linstyle® bílý ubrousek – večeře

Tork Linstyle® bílý u...

Produkt: : 478711

Ubrousek Tork Linstyle® Champagne – večeře

Ubrousek Tork Linstyl...

Produkt: : 478712

Prostírání


Doporučené produkty

Vytvořte pro stolování přesně takovou atmosféru, kterou chcete svým hostům nabídnout. Pomohou vám k tomu produkty z řady prostírání a ubrousky navržené tak, aby je bylo snadné sladit s vaším stylem. Nebojte se kombinování – naše produkty z řady prostírání vylepší vaše služby a dekorace stolů bude díky nim jednoduchá. Vyberte si prostírání, rozetky, kapsičky na příbory a další produkty.
• Ve stejné barvě, sladěné s ubrouskem
• S vlastním potiskem
• Dekorované

Tork burgundy kapsička na příbory s krémovým ubrouskem

Tork burgundy kapsičk...

Produkt: : 474329

Tork bílá rozetka

Tork bílá rozetka

Produkt: : 474474