Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, které vám poskytnou efektivitu a funkčnost, jakou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze.

Podívejte se na naše doporučení pro vynikající zážitek z jídla

Samoobslužné provozovny

Udržet zákazníky v samoobslužných provozovnách v pohybu a současně jim nabídnout možnosti, které chtějí, může být z hygienického hlediska výzvou. Potřebujete, aby doplňování, manipulace s odpadem a uskladňování probíhalo pokud možno plynule. Naše řada chytrých produktů pro servírování, včetně systému Tork Xpressnap ubrousků do zásobníku, je předurčena ke zvyšování efektivity. Váš personál tedy může více času trávit obsluhováním zákazníků, a to i v obdobích nejvyššího provozu.
Naše doporučení

Provozovna s plnou obsluhou

Vaši zákazníci si všimnou, zda je jejich zážitek z jídla i v tom nejmenším detailu dovedený k dokonalosti. Naše produkty pro čištění, utírání a dezinfekci vám pomohou zajistit nezpochybnitelnou hygienu. Velký význam však mohou mít i ty správné doplňky na stolech. Naše ubrousky a prostírání jsou k dispozici v obrovské paletě barev, vzorů, kvality, skladů i velikostí. Vše je navrženo pro podporu zážitku ze stolování, který chcete hostům nabídnout. Pro nádech sofistikovanosti zvolte naše ubrousky LinStyle®, které jsou měkké a působí jako skutečná tkanina, luxusní pocit ve vašich zákaznících zase vyvolají silné ražené ubrousky Textured.
Naše doporučení

Drive-thru

Zákazníci na cestách se vracejí častěji, pokud jejich potřeby splníte rychle a spolehlivě. Naše produkty pro drive-thru provozovny vám pomohou zvýšit jak efektivitu, tak spokojenost zákazníků.
Naše doporučení