M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí.

Papírové utěrky


Doporučené produkty

Během dne nastane řada situací, které si vyžadují údržbu – například utírání vody, oleje, tuku nebo zbytků potravin – a samozřejmě také utírání rukou. Tork papírová utěrka Plus je víceúčelová utěrka, která je ideální k utírání rozlitých tekutin i utírání rukou.

Tork zásobník na role se středovým odvíjením

Tork zásobník na role...

Produkt: : 659000

Tork papírová utěrka Plus

Tork papírová utěrka ...

Produkt: : 101250

Utěrky z netkané textilie


Doporučené produkty

Urychlete si čištění v zázemí své organizace pomocí našich Tork Heavy-Duty čisticích utěrek. Tyto silné utěrky s vysokými absorpčními schopnostmi jsou schváleny pro styk s potravinami a jsou ideální pro důkladné mytí kuchyňského náčiní i utírání mastnoty. Jsou vyrobené naší patentovanou technologií spřádané pěny exelCLEAN™ a rychleji vám zajistí profesionální výsledky. Pro omezení plýtvání je použijte v kombinaci s Tork zásobníkem na skládané utěrky. Dávkování po jednom útržku vám pomůže vylepšit hygienu a také kontrolovat spotřebu. 

Tork zásobník na skládané utěrky

Tork zásobník na sklá...

Produkt: : 654000

Tork Heavy-Duty čisticí utěrka

Tork Heavy-Duty čisti...

Produkt: : 530178