Školení v oblasti hygieny rukou

Školení v oblasti hygieny rukou

Naše řešení školení vychází z mých 4 momentů hygieny rukou Světové zdravotnické organizace v prostředí pečovatelských domů a vy a váš personál si díky němu můžete tyto zásadní momenty vyzkoušet a zlepšit se v nich – ve virtuální realitě.
Zdravotní sestry zkoušejí brýle pro virtuální realitu

Zlepšete dodržování hygieny rukou ve virtuální realitě

Nasaďte si náhlavní soupravu pro virtuální realitu a připravte se na novou směnu ve virtuálním pečovatelském domě. V sérii reálných situací si procvičíte mé 4 momenty hygieny rukou Světové zdravotnické organizace v prostředí pečovatelského domu.

VR-glasses_800x200.jpg  


Stáhněte si aplikaci 

Vše, co potřebujete, je smartphone kompatibilní s VR, náhlavní souprava pro VR s dálkovým ovládáním nebo jinou možností, jak hru ovládat, a aplikace Tork školení ve virtuální realitě, Tork VR Training, pro pečovatelské domy. Aplikace je k dispozici ke stažení v obchodech AppStore a Oculus Store.
Pro iPhony/iOS doporučujeme: náhlavní soupravu Merge VR (k této náhlavní soupravě není potřeba dálkové ovládání, hru budete ovládat kliknutím na náhlavní soupravu); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Pro telefony s Androidem: Podle toho, jaký telefon máte, si můžete vybrat ze široké řady náhlavních souprav pro VR. Vše z kartonu
 
Postup stažení:
 
  • Ujistěte se, že máte VR brýle, které jsou kompatibilní s vaším smartphonem
  • Stáhněte si aplikaci do svého telefonu v AppStore nebo GooglePlay
  • Propojte dálkové ovládání se svým telefonem prostřednictvím Bluetooth
  • Spusťte aplikaci a vložte smartphone do VR brýlí
  • Proveďte nastavení a kalibraci
  • Vstupte do našeho virtuálního světa 
Zdravotní sestry na jednání

Virtuální realita jako prostředek k hlubšímu učení

S virtuální realitou je školení nejen zábavnější a poutavější, ale také velmi efektivně motivuje ke změně návyků. Podle průzkumů si v případě simulace určité situace pamatujeme až 90 %.

Školení založené na nejnovějších výzkumech

Tork školení Čisté ruce ve virtuální realitě pro pečovatelské domy vychází z pokynů Světové zdravotnické organizace pro hygienu rukou v pečovatelských domech. Aby se toto školení stalo účinným nástrojem pro motivaci ke změně chování a zlepšení dodržování hygieny rukou, vyvinuli jsme ho v úzké spolupráci s pečovatelskými domy, vědci v oblasti chování a dalšími odborníky.