Tork Xpressnap®

Tork Xpressnap® je ideální systém na ubrousky pro poskytovatele stravovacích služeb, kteří usilují o efektivnost provozu. Tento systém snižuje díky funkci dávkování po jednom ubrousku celkovou spotřebu ubrousků nejméně o 25 %, zaručeno*

Why you should fix what isn’t broken

Do you lose sleep over unhygienic loose piles of napkins? Or the time spent handing napkins out? We didn’t think so. But that doesn't mean things can’t be improved. Tork Xpressnap® is an efficient, high quality napkin dispenser system that adds to your guest experience.

Tork Xpressnap – vždy jen jeden ubrousek. Every time™

Systém Tork Xpressnap®, navržený ve snaze uspokojit požadavky podniků stravovacích služeb, nabízí vyšší efektivnost provozu, přitom je pohodlný a omezuje plýtvání. Ušetří vám čas, peníze i úsilí a vy se tak budete moci zaměřit na to, co je pro váš podnik nejlepší – na obsluhování svých hostů.

  • Zlepšete efektivitu služeb

    Mzdové náklady neustále rostou. Systém Xpressnap® vám díky široké nabídce oceňovaných modelů zásobníků na ubrousky a vhodných náplní pomůže snáze uspokojit potřeby vašeho podniku a zároveň udržet kontrolu nad spotřebou ubrousků a snížit pracovní zatížení vašich zaměstnanců.

  • Propagujte své sdělení

    Zaujmout pozornost hostů je náročný úkol. S Tork Xpressnap náplněmi a zásobníky na ubrousky můžete propagovat své sdělení a dosahovat skutečných výsledků! Věděli jste, že 75 % hostů v restauracích si všimne potisku na ubrouscích a 71 % si potisk vybaví? A že 33 % uživatelů ubrousků si všimne reklamních sdělení na zásobnících s panelem Ad-a-Glance a celých 10 % využije inzerované nabídky? 

  • Ukažte, že vám záleží na životním prostředí

    Očekávání hostů se neustále vyvíjejí. Dnes mají zájem o nezávadné, udržitelné produkty, které podporují jejich životní styl. Systém Tork Xpressnap vám pomůže tato očekávání splnit, aniž by to poznamenalo váš rozpočet! Vyberte si z naší široké nabídky náplní vyrobených ze 100% recyklované vlákniny nebo z nerecyklované vlákniny s certifikátem FSC.

Získejte Tork Xpressnap od svého distributora

Řekněte nám, kterého distributora preferujete a o které výrobky Xpressnap máte zájem, a my se postaráme o to ostatní.

Začněte hned

Kontaktujte nás

Zadejte prosím své křestní jméno
Zadejte prosím své příjmení
Uveďte prosím správnou e-mailovou adresu
Please enter company
Please enter phone
Zadejte prosím svou zprávu
500  
Please populate recaptcha
Kontaktní údaje ve formuláři jsou určeny k tomu, abychom mohli na Váš dotaz odpovědět prostřednictvím e-mailu. Zde jsou naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů a podrobný popis, jak chráníme a spravujeme Vaše údaje.
Potvrďte prosím, že jste si přečetli informace týkající se osobních údajů a podmínek používání.
Rádi bychom vám posílali exkluzivní nabídky a zprávy o produktech a službách společnosti Tork.  Poskytnutím vašich údajů souhlasíte s tím, že budeme kontaktovat vás prostřednictvím e-mailu. Podívejte se na naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů a podrobný popis, jak chráníme a spravujeme vaše předložené údaje.

Děkujeme vám. Vaši zprávu jsme obdrželi a zanedlouho se s Vámi spojíme.

Zavřít