Archivovaná stránka
Tork Coreless

Méně je méně

Méně případů vypotřebování, méně doplňování, méně plýtvání. Systém bezdutinkového toaletního papíru značky Tork je zárukou spokojených hostů.
Tork Coreless

Značka Tork se pyšní tím, že svým zákazníkům dokáže ušetřit čas, peníze i úsilí

Díky menšímu množství času stráveného doplňováním a menšímu riziku vypotřebování se Vaši pracovníci mohou zaměřit na to, co je skutečně důležité – na ten nejlepší zážitek Vašich hostů. Hodnotu naší nabídky zvyšujeme jednoduše tím, že dáváme méně – žádné obaly, žádný odpad, žádné dutinky. Prostě méně starostí. Zbavte se všeho zbytečného s naším novým systémem bezdutinkového toaletního papíru značky Tork.
Tork Coreless

Méně zbytečností, více papíru

Naše bezdutinkové role toaletního papíru jsou kompaktní a vydrží až pětkrát déle než konvenční role. Hodnotu naší nabídky zvyšujeme jednoduše tím, že dáváme méně.
Tork Coreless

Pomozte svým zaměstnancům soustředit se na hosty – vyzkoušejte systém bezdutinkového toaletního papíru značky Tork

Můžete se spolehnout na to, že společnost Tork pomůže Vám i Vašim zaměstnancům soustředit se na to, co je důležité – na Vaše hosty. Zbavte se tedy běžného toaletního papíru a vyzkoušejte systém bezdutinkového toaletního papíru značky Tork.

Méně případů vypotřebování, méně doplňování, méně plýtvání. Systém bezdutinkového toaletního papíru je zárukou spokojených hostů.

Chcete-li získat více informací a dozvědět se o systému bezdutinkového toaletního papíru společnosti Tork, obraťte se na nás