Tork Reflex 2015 0434 landscape.tif

Přenosná řešení

Nestále při Vás. Šetřete čas a námahu. Vyberte si z naší široké nabídky přenosných řešení, které vyhovuje nejlépe Vašim potřebám.

Tork Reflex přenosný zásobník na role se středovým odvíjením


Doporučené produkty

Vyhněte se s tímto přenosným zásobníkem na role se středovým odvíjením, který dávkuje utěrky po jednom útržku, nepořádku způsobenému volně přenášenými rolemi papíru. Má masivní rukojeť, která usnadňuje přenášení nebo uchycení na vozíky/židle. Je odolný proti stříkající vodě a dokonale uzavřený tak, aby chránil papír uvnitř. A co víc, díky dávkování po jednom útržku pomáhá snižovat spotřebu a omezuje plýtvání.

Tork Mini přenosný zásobník na role se středovým odvíjením


Doporučené produkty

Zajistěte si vyšší efektivitu v rušných provozech pomocí našeho přenosného Mini zásobníku na role se středovým odvíjením. Je lehký, je možné jej mýt v myčce na nádobí a je připravený vyrazit na cestu. Můžete jej přenášet nebo uložit do dokovací stanice. Extra dokovací stanice na pulty nebo stěny umožní používat jeden zásobník na několika místech. 

Tork Mini přenosný zásobník na role se středovým odvíjením – startovací balíček

Tork Mini přenosný zá...

Produkt: : 658001

Tork papírová utěrka

Tork papírová utěrka

Produkt: : 100130

Tork Handy box


Doporučené produkty

Získejte vysokou kapacitu na cestách s naším přenosným Handy boxem. Tento zásobník v podobě lepenkové krabice má chytrou rukojeť, která umožňuje snadné přenášení, a vy tak můžete mít vždy po ruce utěrky chráněné v zásobníku. Je navržen pro dávkování utěrek po jedné, což pomáhá kontrolovat spotřebu a eliminuje plýtvání.

Tork Handy Bucket


Doporučené produkty

Vezměte si čerstvou vlhčenou utěrku vždy, když potřebujete, díky našemu přenosnému kbelíku. Nabízí dávkování po jedné utěrce, chrání obsah a udržuje utěrky dlouhodobě vlhké. Tento odolný kbelík lze znovu a znovu doplňovat a jeho používání je z hlediska nákladů velmi efektivní. Můžete si dokonce přidat své vlastní preferované složení.