Wipingandcleaning.tif

Nástěnná řešení

Zásobníky na stěnu mohou ušetřit cennou podlahovou plochu a pomáhají omezovat nepořádek. Máme nejrůznější systémy zásobníků na stěnu, určené k co nejlepšímu využití prostoru, který máte k dispozici. Pro každý systém zásobníků je také k dispozici široká řada speciálních typů utěrek.

Mini zásobník na role se středovým odvíjením - řada Performence


Doporučené produkty

Ušetřete ještě více místa s tímto kompaktním zásobníkem na Mini role se středovým odvíjením. Je navržen pro stísněné prostory. Dávkování jednou rukou znamená, že si můžete jednou rukou snadno odebrat přesně tolik papíru, kolik potřebujete. Role zůstávají chráněné díky konstrukci odolné proti stříkající vodě. Tento bytelný zásobník doplňují extra robustní klouby a odolné zoubky. Díky otevírání do strany se zásobník snadno doplňuje.

Tork zásobník na skládané utěrky

Tork zásobník na sklá...

Produkt: : 654000

Držák na stěnu


Doporučené produkty

Dávkování je bezpečné a přesné. Jeho vyztužené sklolaminátové zoubky pomáhají snižovat spotřebu a omezují plýtvání. Snadno se používá a výměna role je rychlá a jednoduchá. 

Tork stojan na podlahu

Tork stojan na podlahu

Produkt: : 652008

Maxi zásobník na role se středovým odvíjením


Doporučené produkty

Ušetřete čas věnovaný doplňování a chraňte své role tímto Maxi zásobníkem na role se středovým odvíjením, který nabízí vysokou kapacitu a odolnost proti stříkající vodě. Stačí vám pouze jedna volná ruka a snadno si utrhnete tolik papíru, kolik potřebujete. Doplňování je snadné. A díky své odolné konstrukci je ideální pro náročné použití. 

Tork Maxi zásobník na role se středovým odvíjením

Tork Maxi zásobník na...

Produkt: : 653000

Tork průmyslová čisticí utěrka

Tork průmyslová čisti...

Produkt: : 520337

Zásobník na skládané utěrky


Doporučené produkty

Mějte spotřebu pod kontrolou díky tomuto zásobníku s funkcí dávkování po jednom útržku. Jeho konstrukce, která se snadno čistí a je odolná proti stříkající vodě, chrání každou utěrku a brání znečištění. Díky částečně průhledné horní části je okamžitě patrné, kdy je potřeba doplnění. Doplňování je snadné. S flexibilními možnostmi montáže lze použít nástěnnou konzolu, nebo pokud nechcete vrtat otvory, máme k dispozici magnety a přísavné držáky.

Tork zásobník na skládané utěrky

Tork zásobník na sklá...

Produkt: : 654008

Zásobník na role se středovým odvíjením


Doporučené produkty

Z tohoto zásobníku na role se středovým odvíjením si jednoduše odeberte jednou rukou, kolik potřebujete. Tento zásobník je díky odolným zoubkům a masivní konstrukci spolehlivý a snadno se používá i za těch nejnáročnějších podmínek. Je odolný proti stříkající vodě, snadno se čistí a chrání obsah před znečištěním. Díky otevírání do strany se zásobník snadno doplňuje.

Tork zásobník na role se středovým odvíjením

Tork zásobník na role...

Produkt: : 659008

Tork papírová utěrka Plus

Tork papírová utěrka ...

Produkt: : 101250

Mini zásobník na role se středovým odvíjením - řada Elevation


Doporučené produkty

Ušetřete ještě více místa s tímto kompaktním zásobníkem na Mini role se středovým odvíjením. Je navržen pro stísněné prostory. Dávkování jednou rukou znamená, že si můžete jednou rukou snadno odebrat přesně tolik papíru, kolik potřebujete. Role zůstávají chráněné díky konstrukci odolné proti stříkající vodě. Tento bytelný zásobník doplňují extra robustní klouby a odolné zoubky. Snadno se používá i doplňuje.

Tork zásobník na role se středovým odvíjením

Tork zásobník na role...

Produkt: : 559008

Tork papírová utěrka Plus

Tork papírová utěrka ...

Produkt: : 101250

Zásobník na kombi role v boxu


Doporučené produkty

Otevrený zásobník speciálne vyroben pro Tork - kombi role v boxu.