Školení týkající se hygieny rukou

Správná hygiena rukou je považována za jeden z nejdůležitějších způsobů prevence a kontroly infekce ve zdravotnických zařízeních. Naše řešení školení vycházející z 5 momentů hygieny rukou Světové zdravotnické organizace umožňuje vám i vašim zaměstnancům vzdělávat se a zlepšovat se v každém z těchto kritických okamžiků – ve virtuální realitě.

Zlepšete hygienu rukou ve virtuální realitě

Zlepšete hygienu rukou ve virtuální realitě
Tork VR Clean Hands Training and Education je zábavná a interaktivní hra, která je speciálně navržena tak, aby školení týkající se hygieny rukou bylo poutavější a inspirativnější než dříve. Přijměte roli zdravotní sestry nebo lékaře, nasaďte si náhlavní soupravu pro VR a připravte se na novou směnu ve virtuálním oddělení. V sérii skutečných životních situací si procvičíte každý z 5 momentů hygieny rukou Světové zdravotnické organizace – a budete přitom používat vlastní ruce. Nepodařilo se vám napoprvé splnit všechny požadavky Světové zdravotnické organizace? Zkuste to znovu a brzy dosáhnete vynikajících standardů hygieny rukou – jak ve virtuálním, tak v reálném prostředí.

Stáhněte si aplikaci

Tork školení ve virtuální realitě
Vše, co potřebujete, je smartphone kompatibilní s VR, náhlavní souprava pro VR s dálkovým ovládáním nebo jinou možností, jak hru ovládat, a aplikace Tork školení ve virtuální realitě, Tork VR Training. Aplikace je k dispozici ke stažení v obchodech App Store a Google Play. 
Pro Iphony/IOS doporučujeme: Sloučit náhlavní soupravu pro VR (pro tuto náhlavní soupravu není třeba dálkové ovládání, pro ovládání hry budete klikat na náhlavní soupravu);https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Pro telefony s Androidem: Podle toho, jaký telefon máte, si můžete vybrat ze široké řady náhlavních souprav pro VR. Dobře funguje vše od kartonových verzí po dražší náhlavní soupravy. Důležité informace: Nezapomeňte, že pro ovládání hry potřebujete bluetooth dálkové ovládání. 
 
Postup stažení
 
 1. Ujistěte se, že máte VR brýle, které jsou kompatibilní s vaším smartphonem
 2. Stáhněte si aplikaci do svého telefonu v AppStore nebo GooglePlay
 3. Propojte dálkové ovládání se svým telefonem prostřednictvím bluetooth
 4. Spusťte aplikaci a vložte smartphone do VR brýlí
 5. Proveďte nastavení a kalibraci
 6. Vstupte do našeho virtuálního světa a vyberte si, zda chcete hrát roli sestřičky nebo lékaře

Virtuální realita pro hlubší poznání

Virtuální realita pro hlubší poznání
S virtuální realitou je školení nejen zábavnější a poutavější, ale je také vysoce účinné při motivaci ke změně chování. Podle realizovaného průzkumu si lidé pamatují pouze 10 % toho, co čtou, 20 % toho, co slyší, a 30 % toho, co vidí. V případě simulace určité situace si ovšem pamatují až 90 %.

Školení založené na nejnovějších výzkumech

Školení založené na nejnovějších výzkumech
Školení Tork využívající virtuální realitu vychází z pokynů Světové zdravotnické organizace pro hygienu rukou ve zdravotnictví. Aby se tato hra stala účinným nástrojem pro motivaci ke změně chování a zlepšení dodržování hygieny rukou, vyvinuli jsme ji v úzké spolupráci s univerzitními nemocnicemi, vědci v oblasti chování a dalšími odborníky.

Věděli jste, že...?

Věděli jste, že...?
 • 1 ze 4 pracovníků ve zdravotnictví si není jistý, zda provádí hygienu rukou v souladu s pokyny.
 • 8 z 10 by uvítalo lepší školení týkající se hygieny rukou.
 • Stávající školení je považováno za příliš teoretické, nudné a pasivní.
 • Každý druhý pracovník ve zdravotnictví by uvítal, kdyby školení týkající se hygieny rukou bylo založeno na faktech a nejnovějších průzkumech.
 • Téměř 1 z 5 tvrdí, že je velmi důležité, aby školení bylo interaktivní, zábavné a poutavé.

Spojte se s dalšími informacemi nebo ukázkou.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zadejte prosím své křestní jméno
Zadejte prosím své příjmení
Uveďte prosím správnou e-mailovou adresu
Please enter company
Please enter phone
Zadejte prosím svou zprávu
500  
Please populate recaptcha
Kontaktní údaje ve formuláři jsou určeny k tomu, abychom mohli na Váš dotaz odpovědět prostřednictvím e-mailu. Zde jsou naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů a podrobný popis, jak chráníme a spravujeme Vaše údaje.
Potvrďte prosím, že jste si přečetli informace týkající se osobních údajů a podmínek používání.

Děkujeme, dostali jsme vaši zprávu a brzy se s vámi spojíme.

Zavřít