Správná hygiena znamená dobrý podnik

Existuje nesporné spojení mezi hygienou a celkovou pohodou lidí, podniků a společnosti. Hlavní trendy jako urbanizace a digitalizace nadále narušují způsob, jakým žijeme a spolupracujeme. Jak města rostou, mění se také životní styl lidí. Po práci mají další povinnosti a mezi tím se často ani nezastaví doma. Tento fakt mění roli veřejných toalet nad rámec nezbytných potřeb. Stávají se z nich osobní komfortní zóny. Na vzhled, vybavení i údržbu toalet jsou tak kladeny daleko vyšší nároky než kdy dříve.

Další informace o Coronavirus

 • Hygiena je klíčem k pohodě lidí, podniků i společnosti jako celku

  V mnoha případech však hygiena nejde ruku v ruce s novým životním stylem a potřebami. Ve skutečnosti se 7 z 10 lidí stále domnívá, že nedostatečná hygiena omezuje jejich účast na městském životě. Pochopení nových životních stylů a hygienických potřeb může mít velký dopad na váš celkový hospodářský výsledek. Může být bodem zlomu mezi dobrým a špatným hodnocením, klíčem k udržení zdraví vašich zaměstnanců, ale může také představovat zmeškanou příležitost navýšení prodejů v nákupním centru. V nemocnicích a podnicích, kde dochází ke zpracování potravin, je pak doslova otázkou života a smrti.

 • Holistická hygiena

  Tork nabízí ucelený přístup k otázce hygieny. Jako přední světová značka hygienických výrobků se staráme o zdraví a hygienu vašich zaměstnanců a zákazníků. Máme znalosti, nástroje i inovace, které vám pomohou zvýšit hygienické standardy ve veřejných a komerčních budovách po celém světě.

 • Vítejte v programu Tork Clean Care.

  Zavázali jsme se, že vám nabídneme ty nejnovější trendy a postřehy v oblasti hygieny, dáme vám k dispozici ty nejlepší digitální nástroje a poskytneme průlomové inovace, které můžete použít ke zlepšení hygieny na vašem pracovišti.

 • Chcete zvýšit laťku hygieny?

  Věříme v kombinaci skvělých hygienických produktů, znalostí a podpůrných nástrojů. Zjistěte více o tom, jak můžete vytvořit hygienické a čisté pracoviště.

 • Výrobky a služby

  Vyhledejte si doporučené výrobky a služby pro vaši oblast zájmu

 • Postřehy a znalosti

  Z výzkumu a úzké spolupráce se zákazníky jsme získali poznatky, které podle našeho názoru budete považovat za zajímavé a užitečné pro vaše podnikání.

hand-hygiene-tork-original.jpg

Novinky

hand-hygiene-tork-rectangle.jpg

1. Chraňte se před respiračními chorobami. Preventivní opatření a informace.

Obecné materiály o hygieně ke stažení

_A3D1958_Original.jpg
Jednoduchý úkon mytí rukou zůstává jedním z nejdůležitějších způsobů, jak zastavit šíření bakterií. Zvyšování povědomí o tom, proč, kdy, jak a kde si myjeme ruce, hraje zásadní roli v pochopení toho, proč je hygiena rukou při vytváření zdravějšího světa tak důležitá. Zde najdete informační grafiku vysvětlující důležitost mytí rukou, kterou můžete sdílet se svými zákazníky, zaměstnanci, přáteli i členy rodiny. Udělejte si test a zjistěte, jak máte ve skutečnosti čisté ruce!