Zážitek hostů je ve vašich rukou

Zlepšení vašich toalet a umýváren může znamenat přínos pro celý váš podnik

S novým životním stylem přicházejí nové nároky na toalety a umývárny

Woman_sitting_rectangle.jpg
S rozvojem urbanizace tráví stále více lidí svůj život na cestách. Z práce míří většinou rovnou na nějakou akci a mezi tím se ani nezastaví doma. Tato skutečnost zásadně mění význam toalet a umýváren na veřejných místech. Již dávno neslouží jen k uspokojení těch nejzákladnějších potřeb. 
 
Už se nejedná o toalety a umývárny v základním slova smyslu. Stávají se z nich nové kosmetické salóny určené k líčení, převlékárny před večeří a samozřejmě plní i svou funkci mytí rukou po jídle mimo domov.

Tork řešení péče o pokožku

Skincare_dispensers_rectangle.jpg
Zážitek hostů je ve vašich rukou a naše nabídka Tork péče o pokožku pomůže vašim toaletám a umývárnám vytvořit pozitivní a trvalý dojem. S naší pomocí si snadno vyberete z naší řady přípravků a zásobníků to správné řešení hygieny rukou pro vaše toalety a umývárny. Zjistěte více o naší produktové řadě

Experiment Tork „Umývací vůz“

Abychom prozkoumali budoucnost hygieny rukou, provedli jsme na oblíbeném food truck festivalu v Riu neobvyklý experiment. Pomocí našeho „Soap Trucku“, tedy vozu vybaveného čistou tekoucí vodou a kvalitním mýdlem z naší řady Tork péče o pokožku jsme chtěli zjistit, zda by lepší přístup k hygieně rukou zlepšil celkový zážitek hostů. Podívejte se na výsledky!

Je váš podnik na tyto změny připraven?

Rozvoj městského životního stylu znamená, že s ním vaše toalety a umývárny musí držet krok. Níže naleznete několik tipů, které vašim hostům zajistí skvělý zážitek:

 • Podívejte se na věc očima svých hostů

  Nabízí mi toalety a umývárny všechno potřebné, když se chci například odlíčit nebo se potřebuji vysmrkat? Odpovídají mým celkovým očekáváním, která mám od podniku?

 • Šťastný personál rovná se šťastní hosté

  Dbejte na to, aby se toalety a umývárny snadno uklízely a aby se zásobníky snadno doplňovaly a zajišťovaly hladký provoz.

 • Nezapomínejte na žádný z pěti smyslů

  Využijte všechny smysly, které mohou vylepšit zážitek vašich zákazníků – vůně a pocit na dotek, které v nich zanechají mýdlo nebo ručníky, mohou být stejně důležité, jako jejich vzhled.

Woman_standing_rectangle.jpg
 • 43 % lidí odmítlo restauraci kvůli nedostatku produktů pro hygienu rukou*
  *Průzkum probíhal od 20. listopadu do 4. prosince 2017. Své odpovědi v něm poskytlo 15 530 respondentů z 15 trhů. Nezávislá společnost United Minds provedla průzkum za podpory společnosti CINT.
 • 7 z 10 lidí se domnívá, že nedostatek hygienických řešení omezuje jejich život*

Nabídněte svým hostům prvotřídní zkušenost s hygienou rukou

Women_square.jpg

Navrženy, aby udělaly dojem

 • Zásobníky, které získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award, se vyrábějí jako kompletní řada, jež uspokojí vaše preference v oblasti toalet a umýváren.  
 • Systém, který získal certifikát snadného používání „easy to use“, zlepšuje zkušenosti vašich hostů s mytím rukou.
Open_dispenser_square.jpg

Navrženy pro chytřejší používání

Soap_dispenser_square.jpg

Navrženy pro lepší hygienu

 • Hygienicky uzavřené náplně pokaždé se zcela novou dávkovací pumpičkou chrání čistotu mýdla.
 • Dermatologicky testované přípravky, které jsou bezpečné pro uživatele a omezují dopad na životní prostředí.

Věděli jste, že...?

Skincare_logotypes_rectangle.jpg
Naše produkty získaly od Švédské revmatologické asociace certifikát snadného používání „easy to use“ a naše řada zásobníků Tork Image Design™ získala prestižní ocenění Red Dot Award v kategorii produktového designu. 
 
Přísady, které používáme v přípravcích pro péči o pleť, pečlivě vybíráme a všechny přípravky dermatologicky testujeme tak, aby byly pro uživatele bezpečné a snižovaly riziko alergických reakcí. Většina našich náplní splňuje přísné požadavky ekologických značek EU Ecolabel a Nordic Swan.