Reach for the Stars

Posuňte své podnikání na vyšší úroveň
Stáhněte si zprávu
Reach-for-the-stars-report_original2b.png

Pomáháme vám získat ta nejlepší hodnocení

Reach for the Stars je platforma Tork, která je určena ke sdílení informací, inspirace a nástrojů, které vám pomohou posunout váš podnik – a jeho hodnocení – na vyšší úroveň.  Díky našim znalostem a kompletní nabídce pro oblast kuchyně, stolování a toalet a umýváren vám pomůžeme  zlepšit celkový dojem, který z vašeho podniku hosté a zaměstnanci budou mít.  
 
V naší zprávě Reach for the Stars bude po celý rok zveřejňován nový obsah věnovaný tématům souvisejícím s trendy a výzvami v oblasti restaurací. 
 
První kapitola o trvalé udržitelnosti je nyní k dispozici ke stažení. 
Stáhněte si zprávu

Podívejte se na to, jak se naše odborné znalosti v daném oboru uplatňují v praxi na různých místech ve světě

kuchyň

Optimální systémy

Díky optimálním systémům a osvědčeným pracovním postupům se bude vašim zaměstnancům v kuchyni pracovat snáze a budou schopni bez problémů poskytovat služby ve stálé kvalitě. Podívejte se na www.tork.cz/reflex/ na tipy našich odborníků v oblasti kuchyně
All-boxes-with-people_square.jpg

Inspirace

Abychom vás inspirovali a dali vám námět k zamyšlení v otázce barev, použili jsme v Tork technologii mozkových vln ve snaze zjistit, jak hosté reagují na různé barvy
Eye-tracking1_drink_square.jpg

Dojem ze stolování

Abychom z pohledu hostů zjistili, jak si vytváří dojem ze stolování, vypracoval Tork jedinečnou studii využívající technologii sledování očí. Podívejte se na ni zde
reflex-M4-kitchen-open-wiping-counter_original.jpg

Dodržování správných postupů v oblasti hygieny znamená dobrý obchod

Existují podniky, kde hygiena přímo ovlivňuje hospodářský výsledek. Jsou jimi hotely, restaurace nebo kavárny. Program Tork Clean Care nabízí pro potravinářský průmysl širokou škálu odborných znalostí a řešení v oblasti hygieny a je zárukou, že o vaše hosty, zaměstnance a zároveň o image vašeho podniku, bude dobře postaráno.

Více informací o programu Tork Clean Care
Eating-burgers_original (2).jpg

Tork nabízí ty správné systémy pro váš podnik

Naše řešení, nástroje a odborné znalosti vám pomohou rychle uspokojit vaše každodenní potřeby v oblasti kuchyně, toalet, umýváren a stolování. Díky nim vám zbude více času na to nejdůležitější: péči o to, aby byli vaši zákazníci spokojení.

Zeptejte se nás na doporučení

Zajistěte si bezplatnou konzultaci s odborníkem Tork

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zadejte prosím své křestní jméno
Zadejte prosím své příjmení
Uveďte prosím správnou e-mailovou adresu
Please enter company
Please enter phone
Zadejte prosím svou zprávu
500  
Please populate recaptcha
Kontaktní údaje ve formuláři jsou určeny k tomu, abychom mohli na Váš dotaz odpovědět prostřednictvím e-mailu. Zde jsou naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů a podrobný popis, jak chráníme a spravujeme Vaše údaje.
Potvrďte prosím, že jste si přečetli informace týkající se osobních údajů a podmínek používání.

Děkujeme!

Zavřít
reflex-M4-kitchen-hand-washing-blue-roll_orginal.jpg

Tork pro nás stále hledá nové možnosti použití a pomáhá nám udržovat vysokou úroveň hygieny

Šéfkuchař René Stene hledá při plánování svého letního menu v Quality Spa & Resort Son inspiraci v zahraničí. Jeho filosofie spočívá v kombinaci čistých ingrediencí se správnými hygienickými praktikami s cílem nabídnout hostům ten nejlepší možný zážitek z restaurace.

Přečtěte si více