Zůstaňte se značkou Tork o krok vpřed

Přidejte se k nám na výstavě Interclean, která se koná 15.–18. května v Amsterdamu, a uvidíte, že s našimi posledními inovacemi budete o krok vpřed.

Jak bude vypadat úklid a čištění v budoucnu?

Interclean1.jpg
Úklid v budoucnu musí překonat problémy, kterým čelíme dnes. K něm nejnáročnějším, o kterých víme, je zvládnout velká, složitá zařízení a obrovské davy v provozovnách s vysokou návštěvností.
 
Na veletrh Interclean 2018 přivážíme tři průlomové inovace, které vám pomohou udržet krok před mimořádnými výzvami a spolehlivě obsloužit tisíce návštěvníků. Navštivte nás u stánku Tork® a vyzkoušejte, jaký obrovský přínos pro vás nejnovější inovace Tork mohou znamenat.

Přivítejte davy s Tork PeakServe®

Co kdybyste zvládli obsloužit 50 000 sportovních fanoušků, kteří během poločasu navštíví toalety a umývárny? Schopnost obsloužit velké skupiny lidí může být pro podniky zásadní. Často však s sebou nese mimořádné problémy v oblasti úklidu a čištění. Tork PeakServe® je první nový systém na utírání rukou za posledních 20 let, který vám umožní spolehlivě obsloužit skutečně velké davy. Nabízí o 250 % větší kapacitu než standardní systém skládaných ručníků a jeho doplňování je dvakrát tak rychlé – kdykoli. Navštivte stánek Tork a podívejte se, jak to funguje.
PeakServe_video-thumbnail-arena.png

Uzavřete smyčku s Tork PaperCircle®

Co kdybyste mohli omezit uhlíkovou stopu vašich papírových ručníků o 40 %? Tork PaperCircle® je první službou oběhového hospodářství na světě, která nabízí recyklaci papírových ručníků na toaletách a umývárnách. Váš papír vám vrátíme zpátky a uzavřeme tak smyčku vašich produktů z hygienického papíru. Navštivte nás na veletrhu Interclean a zjistěte, jak vám tato služba pomůže zůstat o krok před rostoucím očekáváním zákazníků v oblasti udržitelnosti – a zajistit si tak další obchody.
Tork_PaperCircle_video_thumbnail_orginal.jpg

Tork Interclean

Interclean_stand.png

Navštivte stánek Tork

Jako vždy nás najdete u stánku 10.101 v hale 10. Stačí, když se necháte vést vůní čerstvě uvařené kávy a napečených koláčků. U stánku najdete průlomové inovace Tork, které vám pomohou být při extrémním zatížení v provozovnách s vysokou návštěvností vždy o krok vpřed.
Interclean_greensymbol.jpg

Navštivte Tork v hale věnované řízení odpadů

Na veletrhu Interclean 2018 najdete nově halu věnovanou řízení odpadů a ukázkovou laboratoř. Navštivte nás u stánku 7.436 v hale 7 a zjistěte více o naší revoluční inovaci Tork PaperCircle® – jedná se o první službu recyklace papírových ručníků z toalet a umýváren.
Interclean_bluesymbol.jpg

Navštivte Tork v hale věnované zdravotnictví

Na veletrhu Interclean 2018 najdete novou sekci s posledními inovacemi v oblasti zdravotnictví. Navštivte nás v nové hale 9 věnované zdravotnictví, u stánku 9.122 (vedle laboratoře pro úklid a čištění ve zdravotnictví), kde vám předvedeme naše nejnovější řešení pro čištění, úklid a hygienu rukou v oblasti zdravotnictví.

Získejte nové poznatky na seminářích Tork

Interclean4.jpg
Tork povede v rámci oficiálního programu veletrhu Interclean dva úžasné semináře. Určitě si je nenechte ujít!
 
Jak měnit pravidla hry s oběhovým hospodářstvím
Zaměření na inovace: Tork PaperCircle®
 
Čas: úterý 15. května ve 13:00 hodin
Místo: Zero waste LAB (hala 7. 07:332)
 
Jak internet věcí a údaje v reálném čase podporují změny v odvětví čištění a úklidu
Zaměření na inovace: Tork EasyCube®
 
Čas: úterý 15. května ve 14:00 hodin
Místo: Pódium Interclean
 
Čas: středa 16. května v 11:00 hodin
Místo: Pódium Interclean
 
Čas: čtvrtek 17. května v 10:00 hodin
Místo: Jednací sál xxxx