Star-Buffet 2 - Rectangle.tif

Systém Tork Xpressnap® představuje pro rušný Star Buffet elegantní řešení

V bufetech bývá obvykle velmi rušno. A provozovny řetězce Star Buffet nejsou výjimkou. V několika z nich připravují každý den více než tisíc jídel. V nabídce mají přes 150 různých pokrmů. Takový objem vyžaduje kvalitní systém řízení, podporovaný produkty a partnery, na které je možné se spolehnout.

V bufetech bývá obvykle velmi rušno. A provozovny řetězce Star Buffet nejsou výjimkou. V několika z nich připravují každý den více než tisíc jídel. V nabídce mají přes 150 různých pokrmů. Takový objem vyžaduje kvalitní systém řízení, podporovaný produkty a partnery, na které je možné se spolehnout.
Jedním takovým partnerem je pro Star Buffet značka Tork, která jim dodává zásobníky a ubrousky Xpressnap® od roku 2011. Ačkoli se může zdát, že ubrousky budou hrát v bufetu jen malou roli, podle manažera provozovny Star Buffet Bossley Park, Dudleyho Lo, pro ně přechod na řešení Tork Xpressnap® znamenal obrovskou změnu. „Dříve jsme dávali ubrousky do košíčků, které stály na různých místech v bufetu,“ vysvětluje Lo. „Lidé si jich, když šli kolem, brali vždy zbytečně moc.“
Lo musel doplňovat ubrousky každých 30 minut. Znamenalo to nejen ztrátu času, ale i vysoké náklady. Tento problém neměli jen v provozovně Bossley Park Star Buffet. Stejná situace byla ve všech osmi podnicích Star Buffet v Novém Jižním Walesu. 
Restaurace Star Buffet se nacházejí ve významných sportovních klubech nebo klubech RSL a nabízí místa pro 350–800 lidí. Vezmeme-li v úvahu provoz během obědů a večeří a připočítáme-li speciální akce a cateringové služby, je spotřeba ubrousků obrovská. Lo ve fázi hledání lepšího řešení ubrousků narazil na systém Tork Xpressnap®. „Zdálo se mi, že zásobník vypadá stylově, je velmi elegantní a také se mi líbila funkce AD-a-Glance,“ uvádí Lo. 
Výměnné reklamní panely AD-a-Glance na straně všech zásobníků Tork Xpressnap® znamenají, že své sdělení můžete umístit přímo před oči svých zákazníků. A navíc se díky nové bezplatné webové aplikaci na stránkách Tork dají snadno vytvořit. Můžete si vybrat ze stávajících šablon nebo si navrhnout svou vlastní.
Lo si objednal několik zásobníků Tork Xpressnap® a v bufetu v Bossley Park je rozmístil na čtyřech místech. Výsledky ho velmi potěšily. „Lidé stráví odebráním ubrousku méně času, takže nebrzdí provoz a navíc si berou vždy jen jeden a nikoli celou hrst jako dříve,“ vysvětluje Lo. Dostatečná kapacita a nižší míra spotřeby znamená, že Lo doplňuje ubrousky jen jednou denně – což je oproti dřívějšímu doplňování v intervalech každých 30 minut významné zlepšení. 
Systém Tork Xpressnap® zaručuje snížení spotřeby ubrousků o 25 %, ovšem v restauracích Star Buffet pomohl rovněž omezit fronty, nutnost úklidu a v neposlední řadě šetří čas. Celkově se prokázal být velmi elegantním řešením. 

Máme certifikát dodržování požadavků HACCP a myslím si, že Tork Xpressnap® je dobrým řešením i ze zdravotního a bezpečnostního hlediska, neboť pomáhá udržovat provozovnu v čistotě.

Dudley Lo

Manažer restaurace Star Buffet Bossley Park