Sparkling Hills Resort 2.jpg

Sparkling Hill Resort

Sparkling Hill Resort, který je vytesán do žulového útesu s výhledem na jezero Okanagan v Britské Kolumbii, je jednou z nejpůsobivějších wellness destinací na světě.

Soukromým majitelem letoviska, které je designérským skvostem a jehož výzdoba z krystalů Swarovski elements stála 10 miliónů dolarů, je Gernot-Langes Swarovski ze slavné rakouské rodiny výrobců křišťálového skla. Více než 3700 čtverečních metrů lázeňských místností a 152 luxusních pokojů (včetně tří střešních apartmá o rozloze více než 111 čtverečních metrů) nabízí spoustu úchvatných výhledů. Ale vizí letoviska Sparkling Hill je mnohem více než být jen pastvou pro oči.
 
Kromě severoamerického trendu wellness péče o celé tělo si v tomto letovisku také předsevzali pečovat o své hosty tak, aby dosáhli dokonalého osvěžení těla i mysli. Zajištění holistického zážitku splňujícího ty nejnáročnější požadavky však vyžaduje mnohem více než jen rozvrh lázeňských procedur nebo pěkně udržované pokoje.
 
Z více než 100 nabízených léčebných procedur je pro každého hosta vytvořen jedinečný osobní plán, který často trvá celý týden pobytu nebo i déle. Každý pobyt je zahájen navozením atmosféry důvěry a pohodlí. „Jestliže s námi budete po celý týden, nemůže jít jen o pouhý vztah hosta a zaměstnance. Hosté se stanou součástí naší rodiny. Hosté se seznámí se všemi zaměstnanci a my se dozvíme jejich příběh o tom, co je přivedlo do Sparkling Hill, o jejich rodinách a plánech do budoucna,“ říká Jana Gohl, provozní manažerka ve středisku Sparkling Hill Resort.
 
Návštěva kteréhokoli luxusního hotelu je spojena s velmi vysokými očekáváními, ze kterých je pro většinu tím nejdůležitějším kvalita obsluhy. Dojem se nicméně skládá z neuvěřitelného počtu drobných faktorů: celkové čistoty, kvality a servírování jídla, kvality vybavení (jako například materiálu a savosti ručníků a dokonce i struktury toaletního papíru), podobně jako celkového stavu a péče o hotel. Proto střediska Sparkling Hill Resort využívají řadu produktů Tork. Jedním z konkrétních produktů, které Jana Gohl chválí, jsou Tork Xpress® extra jemné papírové ručníky Multifold.
 
Luxusní dojem je o kvalitě, kterou vnímáte každým smyslem, a ve Sparkling Hill neexistují žádné výmluvy – jen absolutní závazek poskytnout každému z hostů vše, co potřebuje, aby se cítil jako doma. Našim přáním je učinit vše proto, aby každý návštěvník cítil, že o něj pečujeme. Díky tomu jsme inspirováni k předvídání a plnění přání dříve, než jsou vyslovena nebo než si je host vůbec začne uvědomovat. Jedná se o závazek pečovat o své hosty jako o rodinu, kterou skutečně tvoří.

Jestliže s námi budete po celý týden, nemůže jít jen o pouhý vztah hosta a zaměstnance. Hosté se stanou součástí naší rodiny. Hosté se seznámí se všemi zaměstnanci a my se dozvíme jejich příběh o tom, co je přivedlo do Sparkling Hill, o jejich rodinách a plánech do budoucna.

Jana Gohl

Provozní manažerka, Sparkling Hill Resort