Tork PeakServe®

Zajištění hygienických standardů

Udržovat vysoké hygienické standardy na toaletách a ve umývárnách pro veřejnost ve zdravotnických zařízeních je vzhledem k nepravidelně kolísajícímu provozu obtížné. Tork PeakServe® snižuje počet kontrol zásobníků a pracovníci úklidu tak mají více času na úklid v zásadních oblastech. Stabilní zásoba papírových ručníků na veřejných toaletách a umývárnách minimalizuje riziko kontaminace.


Problémy v oblasti hygieny v sektoru zdravotnictví
 
Manažeři zařízení ve zdravotnictví jsou pod neustále rostoucím tlakem. A přestože mohou stejně jako v jakémkoli jiném odvětví zajistit realizaci úklidových služeb externě, jsou potřeby zdravotnického sektoru specifické a na hygienické výrobky se vztahují zvláštní normy a požadavky. Ve zdravotnictví bude hygiena vždy nedílnou součástí udržování vysokých standardů kvality. A to bude vždy rozhodující pro minimalizaci rizika kontaminace pro pacienty, klienty, návštěvníky i personál.
 
Hygiena rukou během sezónních špiček
 
Zásadní výzvou pro veřejné toalety a umývárny ve zdravotnických zařízeních je vysoká návštěvnost, zejména v období špičky. Ta nastávají každoročně při propuknutí infekčních onemocnění, například chřipky. Když hledá lékařskou péči více lidí, do prostředí se také dostává více bakterií, což představuje riziko jak pro pacienty, tak pro zaměstnance. Ačkoli je hygiena rukou trvale důležitou součástí základních hygienických postupů, během těchto období špičky je jedním z nejdůležitějších opatření, která můžeme přijmout, abychom zabránili šíření infekcí. Řádná hygiena rukou je také nástrojem v boji s rezistencí vůči antibiotikům.
 
Minimalizujte rizika kontaminace se systémem Tork Peakserve®
 
Čisté zdravotnické zařízení přispívá k lepšímu zdraví a atraktivnějšímu pracovnímu prostředí a zanechává celkově dobrý dojem. A udržování řádných hygienických standardů na veřejných toaletách a umývárnách je s našimi hygienickými systémy vyznačujícími se malými nároky na údržbu, jako je Tork PeakServe® snadnější. Zásobníky s vysokou kapacitou jsou zárukou lepší hygieny pro návštěvníky. Pracovníci úklidu navíc ušetří čas potřebný na doplňování zásobníků a mohou se věnovat důležitějším úkolům. 
 
Toto je PeakServe 
  1. Balíčky jsou stlačeny o 50 % a jeden zásobník tak pojme 2100 ručníků*
  2. Navazující balíčky do sebe při doplňování zapadnou
  3. Z balíčku je možno odebrat bez přerušení vždy jen jeden ručník
 
*V porovnání s Tork papírovými ručníky Multifold v kvalitě Universal a zásobníkem na papírové ručníky 552000.