LordoftheFries Rectangle.jpg

Kdo šetří, má za tři. Tork Xpressnap šetří v Lord of the Fries víc než jen čas.

Lord of the Fries je jednou z prvních fastfoodových franšízových restaurací, která má výbornou nabídku i pro vegetariány a věnuje se ochraně životního prostředí. Jedná se o svěží koncept interiéru, který ladí s vysoce moderním, mladistvým stylem i jeho zákazníky.

Výkonný ředitel Sam Koronczyk vysvětluje: „Udržitelnost představuje velkou část naší obchodní činnosti. Lord of the Fries je vegetariánskou restaurací z mnoha důvodů. Pokud je to možné a zůstane-li zachována chuť a kvalita našich jídel, používáme vždy produkty z místních zdrojů.“
Není divu, že s takovouto pozitivní kulturou jsou pro podniky Lord of the Fries vhodné zásobníky s ubrousky Tork Xpressnap, které jsou šetrné k životnímu prostředí. „Používali jsme standardní ubrousky (ze zásobníku) – lidé si jich brali spoustu a ubrousky pak zbytečně končily v odpadkovém koši. Bylo to plýtvání penězi i zbytečné plýtvání materiálem. A ubrousky se nerecyklovaly.“ Sam vysvětluje: „Tork Xpressnap je k životnímu prostředí šetrnější než systém, který jsme používali dříve. Jde o lepší produkt, který nám navíc šetří peníze.“
 
Ubrousky Tork Xpressnap jsou k dispozici jako 100% recyklované a nyní také vyráběné místně (AUS) s certifikátem FSC. Zásobník navíc zajistí, že si zákazníci odeberou pouze jeden ubrousek, čímž se snižuje použité množství a omezuje plýtvání. Sam souhlasí s tím, že tato volba pro ně byla výhrou: „Spotřeba je mnohem menší... a navíc jsou ubrousky o mnoho lepší.“ Lord of the Fries používá 100% recyklované, nebělené ubrousky Tork Xpressnap.
 
Lord of the Fries používá ve všech sedmi pobočkách dva typy zásobníků Xpressnap – pultové a stolní zásobníky. Vybírat je v tomto případě možné ze čtyř stylů zásobníků. Všechny mají vysokou kapacitu, snadno se doplňují, šetří čas a snižují množství práce.
 
Další funkcí zásobníků Xpressnap jsou okénka AD-a-Glance, které Lord of the Fries využívá k propagaci značky v provozovnách. „Budeme je používat pro naše speciální nabídky. Jsou dobrým prodejním nástrojem,“ říká Sam. Nová bezplatná webová aplikace AD-a-Glance nyní navíc ještě usnadňuje jejich využívání, protože vám umožňuje vytvořit si vlastní reklamní panel online.
Lord of the Fries plánuje otevření dalších franšíz v Melbourne a Sydney a následně i v dalších australských městech. Sam dodává: „Zájem o naše služby projevují i v zahraničí. V těchto provozovnách bychom samozřejmě také používali Tork Xpressnap.“

Tork Xpressnap je k životnímu prostředí šetrnější než systém, který jsme používali dříve. Jde o lepší produkt, který nám navíc šetří peníze.

Sam Koronczyk

Výkonný ředitel