Riitta Hynninen, provozní ředitelka HopLop

Vždy připraveny na vysokou zátěž

Znečištěné toalety a umývárny plné lidí jsou pro návštěvníky míst s vysokou návštěvností problémem číslo 1. Tork PeakServe® zásobníky na papírové ručníky jsou navrženy tak, aby vyhověly požadavkům i těch nejfrekventovanějších toalet a umýváren a díky nim proběhne jejich návštěva vždy hladce. Vašim návštěvníkům umožní užívat si ve vašich prostorách naplno a současně snižují frustraci pracovníků úklidu. Přečtěte si o tom, jak papírové ručníky díky Tork PeakServe vydrží déle – i přesto, že zážitkový park HopLop navštíví až tisíc lidí denně.


Používání Tork PeakServe zásobníků na papírové ručníky v krytých zážitkových parcích HopLop

Finské zábavní parky HopLop navštíví každoročně 1,6 milionu zákazníků a denní návštěvnost každého z 22 parků je přibližně 200 lidí. V době největší návštěvnosti, například o víkendech, přijde do jediného parku až tisíc hostů denně.
 
V letech 2017 a 2018 prošly všechny parky HopLop rekonstrukcí. Během rekonstrukce byly v každém z parků instalovány Tork PeakServe® zásobníky na papírové ručníky, určené speciálně pro místa s velkou návštěvností. „Naši zákazníci očekávají, že si užijí den plný zábavy, a předpokládají také, že herny HopLop budou čisté a pohodlné. Toalety a umývárny musí být čisté a dobře vybavené přebalovacími pulty, mýdlem a papírovými ručníky,“ vysvětluje Riitta Hynninen, provozní ředitelka společnosti HopLop.
 
Čas, který pracovníci úklidu ušetří díky systému Tork PeakServe® v parku HopLop ve městě Raisio
 
V roce 2018 otevřela společnost HopLop svůj dosud největší park ve Finsku. Nachází se ve městě Raisio a jeho 4200 metrů čtverečních je plných úžasných a zábavných dobrodružných drah, skluzavek a trampolín ve stylu džungle. Součástí parku je také obrovský labyrint. Od otevření navštěvuje park velké množství lidí, a to především o víkendech, kdy je plný hostů od rána až do zavírací doby. „S Tork PeakServe® nemusíte mít obavy, že ručníky dojdou. Stačí dopoledne naplnit zásobníky a máte jistotu, že ručníky vydrží celý den, a to i v těch nejrušnějších dnech,“ říká Kaisa Niemi, manažerka parku HopLop v Raisiu.
 
„U zásobníků Tork PeakServe®, které používáme, se nestane, že by ručníky najednou došly. Zásobníky navíc vypadají velice pěkně. Naši pracovníci úklidu také říkají, že se zásobníky snadno doplňují.“ Tork PeakServe® zásobník na papírové ručníky je určen pro frekventovanéHopLop-boy-drying-hands_square.jpgtoalety a umývárny, kde zákazníci očekávají bezproblémový provoz. Zásobník pojme najednou více než 2000 ručníků a doplňování stlačených balíčků s novými ručníky je velmi rychlé. Vzhledem k tomu, že si hosté ze zásobníku odebírají vždy pouze jeden ručník, vydrží zásoba déle a na podlaze nevzniká žádný nepořádek. Tork PeakServe® umožňuje personálu zaměřit se na úklid a nikoli na doplňování zásobníků papírovými ručníky. Niemi si všimla, že díky zásobníkům Tork PeakServe® nemusí pracovníci úklidu trávit úklidem toalet a umýváren tolik času. „Bez systému Tork PeakServe® bylo třeba zásobníky na papírové ručníky doplňovat každou chvilku. Problematické to bylo zejména v rušných dnech, kdy mívá personál i bez toho plné ruce práce. Standard služeb na toaletách a umývárnách je díky tomu, že papírové ručníky nedocházejí, na velmi dobré úrovni."

S Tork PeakServe® nemusíte mít obavy, že ručníky dojdou. Stačí zásobníky dopoledne doplnit a máte jistotu, že ručníky vydrží celý den, a to i v těch nejrušnějších dnech.

Kaisa Niemi

Manažerka parku HopLop, Raisio

Vyzkoušejte Tork PeakServe® zdarma

Zjistěte, jak vám náš průlomový systém výdeje ručníků může pomoci, aby měli vaši hosté lepší dojem z toalet a umýváren.

Zavolejte nám přímo:

(+420) 221 706 111

Bezplatné vyzkoušení

Zaregistrujte se a získejte Tork PeakServe® na zkoušku zdarma

Kontaktujte nás a požádejte o bezplatné vyzkoušení, abyste si ověřili, jak může Tork PeakServe® lépe vyřešit otázku toalet s velkou návštěvností.

Zadejte prosím své křestní jméno
Zadejte prosím své příjmení
Uveďte prosím správnou e-mailovou adresu
Please enter phone
Please, select your work industry.
Please, select your job role.
Please enter company
Vyplňte pole
Vyplňte pole
Vyplňte pole
Kontaktní údaje ve formuláři jsou určeny k tomu, abychom mohli na Váš dotaz odpovědět prostřednictvím e-mailu. Zde jsou naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů a podrobný popis, jak chráníme a spravujeme Vaše údaje.
Potvrďte prosím, že jste si přečetli informace týkající se osobních údajů a podmínek používání.
Please populate recaptcha