Udržujte kuchyň v chodu se systémem Tork Reflex™

Optimalizujte chod kuchyně a zvyšte efektivnost

Dostupnost kvalitních hygienických výrobků je zásadní

Tork-Reflex-New-Generation1_rectangle.jpg

Dobrý chod znamená dobrou každodenní praxi a strukturu. Investování do kvalitních hygienických řešení a jejich vhodné umístění v kuchyni je zásadní pro každodenní efektivní provoz kuchyně. Udržování vysokých hygienických standardů znamená, že tato praxe je pevnou součástí chodu kuchyně – zaměstnanci ji uplatňují, aniž by si uvědomovali, že to dělají. Tork® coby značka profesionálních hygienických výrobků č. 1 je odborníkem na zajištění vynikajícího chodu a pomáhá našim zákazníkům dodržovat náročné hygienické požadavky.

Mohou správná hygienická řešení zlepšit způsob, jakým v kuchyni pracujeme?

Podívejte se na náš experimentální film z oblasti kuchyně a dozvíte se více o tom, jak výrobky Tork Reflex™ zvyšují díky lepšímu plánování hygieny efektivnost vašeho provozu.

Navržen tak, aby splynul s vaší kuchyní

Níže najdete několik zásadních přínosů systému Tork Reflex, které vám pomohou udržovat se v oblasti hygienických řešení na špičce:

 • Optimalizujte chod své kuchyně

  • Zlepšete během náročných hodin dostupnost díky nové otočné hlavici, která uživatelům umožňuje odebírání papíru z jakéhokoli úhlu. 
  • Dotýkáte se pouze útržku, který si odebíráte, a snižujete tak riziko křížové kontaminace. 
  • Snímatelná horní část umožňuje snadnější čištění zásobníku. 

 • Kontrola nákladů a snížení spotřeby.

  • S dávkováním po jednom útržku můžete kontrolovat snížení spotřeby papíru ze strany zaměstnanců. 
  • Náplně vydrží déle, takže chod vaší kuchyně je méně často přerušován. 
  • Indikátor docházející náplně je zárukou, že papír nikdy nedojde.

Tork Reflex nové generace
 • Snižuje spotřebu až o 37 %*
  * v porovnání se systémem Tork Centerfeed

Nejlepší tipy a triky od odborníka na optimalizaci kuchyní

Podívejte se, jak Alan Kinsella hovoří o svém průvodci „C.H.E.F.S“ pro lepší chod a efektivnost, v němž využívá 30 let zkušeností z provozování restaurací a hotelů.

 • Níže se podívejte na další tipy a triky:

  • Hygienické výrobky umisťujte strategicky: Papírové ručníky a mýdla na ruce by měla být neustále k dispozici u vstupu do kuchyně a východu z kuchyně a u každé mycí stanice, aby si pracovníci zvykli je běžně používat. Umístěte je do výše očí, abyste měli jistotu, že je nikdo nepřehlédne. 
  • Vytvořte maximálně čisté a hygienické prostředí: Nejenže tím vylepšíte chod kuchyně, ale vytvoříte také prostředí, ve kterém se bude zaměstnancům lépe pracovat. 
  • Obrátka zásob je pro hygienu zásadní: Reorganizujte a vyčistěte chladničky, suché sklady, mrazničky, abyste nezapomněli na starší zásoby, které mohou být příčinou nežádoucích pachů. 

 • "Tork řešení pro utírání a čištění zvyšují laťku standardů, podporují důsledné praktiky v oblasti hygieny a nabízejí pracovníkům v kuchyni příjemnější prostředí."
  Alan Kinsella – odborník na optimalizaci kuchyní

Chcete vědět více o tom, jak může systém Tork Reflex zvýšit efektivnost vaší kuchyně?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zadejte prosím své křestní jméno
Zadejte prosím své příjmení
Uveďte prosím správnou e-mailovou adresu
Please enter company
Please enter phone
Zadejte prosím svou zprávu
500  
Please populate recaptcha
Kontaktní údaje ve formuláři jsou určeny k tomu, abychom mohli na Váš dotaz odpovědět prostřednictvím e-mailu. Zde jsou naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů a podrobný popis, jak chráníme a spravujeme Vaše údaje.
Potvrďte prosím, že jste si přečetli informace týkající se osobních údajů a podmínek používání.
Rádi bychom vám posílali exkluzivní nabídky a zprávy o produktech a službách společnosti Tork.  Poskytnutím vašich údajů souhlasíte s tím, že budeme kontaktovat vás prostřednictvím e-mailu. Podívejte se na naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů a podrobný popis, jak chráníme a spravujeme vaše předložené údaje.

Děkujeme!

Zavřít

Soubory ke stažení

reflex-kitchen-wiping_original.jpg

Brožura Tork Reflex

0 Bytes