Wiping and Cleaning 1.tif

Utírání a čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať při utírání rozlitého oleje, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější.
Vyberte si tu správnou průmyslovou utěrku
Vyberte si ten nejvhodnější zásobník

Nalezněte ty nejlepší produkty pro vaše potřeby

Utírání

Běžnými úkoly před zahájením výroby je utírání skvrn, stírání kapalin a odstraňování nečistot a prachu. Čím rychleji bude vše hotové, tím dříve můžete zahájit práci. Naše víceúčelové utěrky jsou silné, flexibilní a velmi savé. Jsou vynikající k utírání nástrojů, zbavování povrchů jakýchkoli skvrn a udržování součástek v provozuschopném stavu. A pokud jsou zásobníky příhodně po ruce, není hledání utěrky žádný problém.
Naše doporučení

Čištění

Pravidelná údržba, jako je odstraňování nečistot a odolných skvrn z povrchů, strojů a nástrojů, omezuje prostoje na minimum. Naše průmyslové utěrky – suché nebo používané v kombinaci s vodou, rozpouštědly nebo čisticími prostředky – zvyšují efektivitu čištění. Naše utěrky na čištění mají větší trvanlivost než papír, vydrží déle a pracují rychleji. Ušetří vám tak čas i peníze.
Naše doporučení

Leštění

Chcete-li docílit lesklého a chráněného povrchu, je použití leštidla a jeho rozetření lešticí utěrkou zárukou toho nejlepšího výsledku. Klíčem je použití speciální utěrky pro tento účel, která je dostatečně jemná na to, aby povrch nepoškrábala, a přitom dokáže bez problémů rozetřít leštidlo. Naše pevné utěrky na leštění absorbují lešticí přípravek a rovnoměrně jej uvolňují, urychlují dokončení úkolu a efektivně zlepšují celkový výsledek. 
Naše doporučení

Mycí stanice

Šetřete čas s mycími stanicemi Tork, umístěnými vašim pracovníkům po ruce. Čím dříve budou mít umyté a osušené ruce, tím dříve mohou začít s dalším pracovním úkolem.
Naše doporučení

Zvolte oblast podnikání

Hotel.tif

Hotely

Food-service-cleancare1.jpg

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Udržujte svou výrobní linku v čistotě a v chodu díky našim praktickým zásobníkům a utěrkám speciálně vyrobeným pro tento účel. Každá utěrka je vyrobena pro konkrétní účel, a přesto je natolik univerzální, že ji lze použít pro nejrůznější účely. Minimalizujte prostoje díky našim profesionálním systémům pro utírání, čištění a leštění, které vám pomohou urychlit běžnou údržbu.

Přečtěte si více

Zdravotnictví

Správná péče o zdraví začíná správnou hygienou. Při péči o pacienty a návštěvníky je pro zlepšení kvality a bezpečnosti péče rozhodující vysoká úroveň hygieny. Naše poznatky a doporučení založená na důkazech vám pomohou zajistit prvotřídní hygienu a zaměřit se na to, na čem nejvíce záleží – poskytování vynikající péče o pacienty.

Přečtěte si více