Zdravotnictví – nástroje a tipy

Nástroje a tipy

Věděli jste, že správné umístění zásobníků může pomoci minimalizovat křížovou kontaminaci a omezit šíření infekcí souvisejících se zdravotní péčí? Zjistěte, jaké je optimální umístění zásobníků, a seznamte se s dalšími nástroji a tipy pro zlepšení hygienických standardů ve vašem zařízení. Rádi se s vámi o ně podělíme!

Co byste rádi zlepšili

Optimální umístění zásobníků

Naše doporučení k umístění zásobníků, která jsou založená na důkazech, vám pomohou minimalizovat křížovou kontaminaci a předcházet infekcím spojeným se zdravotní péčí (HAI).
Naše doporučení

Účinné značení pro hygienu rukou

Náš Tork nástroj pro tvorbu plakátů vám pomůže podpořit dodržování předpisů a ukázat vašim pacientům, že jsou v dobrých a spolehlivých rukou.
Naše doporučení

Doporučení výrobků pro vás

Naše doporučení výrobků vycházejí z jedinečných požadavků vaší oblasti, aby vám pomohla dosáhnout vynikající úrovně hygieny.
Naše doporučení

Nástroje pro prevenci sepse

Naše fakta a tipy jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit informovanost o důležitosti hygieny rukou a péče o rány pro omezování rizika sepse.
Naše doporučení

Tork rámec sebehodnocení hygieny rukou

Klikněte na odkaz a stáhněte si rámec sebehodnocení hygieny rukou
Naše doporučení

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze. Naše doporučení
Kitchen.tif

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Naše doporučení
Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení