Zdravotnictví – oblasti styku s pacienty

Oblasti styku s pacienty

S každým novým pacientem, ošetřovatelem a novým kontaktem s povrchem se zvyšuje riziko křížové kontaminace. Zlepšete hygienu rukou a povrchů v pokojích pro pacienty a v dalších oblastech styku s pacienty používáním praktických výrobků, které jsou odolné a účinné, a přesto šetrné k pacientům i personálu.

Papírové ručníky


Naše doporučení pro vás

Častá dezinfekce je v oblastech styku s pacienty rozhodující, ovšem pokud nejsou výrobky šetrné a pohodlné, může se stát velmi nepříjemným zážitkem. Tork Xpress® zásobník na skládané ručníky, který nabízí dávkování po jednom ručníku, je vhodný pro prostředí, ve kterých je nutné zajistit jak komfort, tak hygienu. Díky úzkému designu vám zásobník nikdy nebude při práci překážet.
 
Nabídněte svým zaměstnancům prvotřídní sušení rukou a pohodlí s Tork Xpress extra jemnými papírovými ručníky Multi-fold. Extra jemné papírové ručníky jsou šetrné k vašim rukám a nabízejí pohodlné sušení po celý den.

Zásobník na skládané ručníky Tork Xpress®

Zásobník na skládané ...

Produkt: : 552000

Skládané papírové ručníky Tork Xpress® Extra Soft

Skládané papírové ruč...

Produkt: : 100297

Mýdlo


Naše doporučení pro vás

Tork zásobníky na přípravky pro péči o pokožku jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky a potřeby zdravotnických zařízení a umožňovaly flexibilní používání v blízkosti pacienta. Pro lepší hygienu a minimalizaci křížové kontaminace používejte bezdotykové zásobníky.
 
Naše extra jemné mýdlo je vhodné pro častou dezinfekci rukou a obsahuje hydratační složky pro extra péči. Protože ruce, které léčí, musí být samy zdravé.

Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou

Tork zásobník na teku...

Produkt: : 560100

Tork tekuté mýdlo extra jemné

Tork tekuté mýdlo ext...

Produkt: : 420701

Dezinfekční prostředek


Naše doporučení pro vás

Tork zásobníky na přípravky pro péči o pokožku jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky a potřeby zdravotnických zařízení a umožňovaly flexibilní používání v blízkosti pacienta. Pro lepší hygienu a minimalizaci křížové kontaminace používejte bezdotykové zásobníky.
 
Naše Tork dezinfekční prostředky na ruce s obsahem alkoholu splňují mnohé z nejpřísnějších předpisů a norem. Jsou navrženy speciálně pro častou dezinfekci rukou a obsahují hydratační složky pro extra péči. Protože ruce, které léčí, musí být samy zdravé.

Tork zásobník na tekuté a sprejové mýdlo

Tork zásobník na teku...

Produkt: : 560000

Tork Alcohol gelový dezinfekční prostředek na ruce

Tork Alcohol gelový d...

Produkt: : 420103

Utěrky na otírání pacientů


Naše doporučení pro vás

Tork utěrky na otírání pacientů jsou určeny pro práci s vodou a jemnými čisticími prostředky pro účinnou, avšak šetrnou péči o pacienty. Dávkování po jednom útržku je zárukou náležité hygieny, protože se vždy dotýkáte pouze utěrky, kterou použijete.
Naše utěrky na otírání pacientů jsou k dispozici s různými úrovněmi měkkosti, pevnosti a velikosti, aby splňovaly konkrétní potřeby vašeho zdravotnického zařízení.

Další výrobky


Naše doporučení pro vás

Tork Handy kbelík na Low-Lint čisticí utěrky

Tork Handy kbelík na ...

Produkt: : 190492

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení
Kitchen.tif

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Naše doporučení
Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze. Naše doporučení