Generalareas_top_image_orginal.jpg

Veřejné prostory

Dobré hygienické standardy v čekárnách, na veřejných toaletách a umývárnách a v dalších veřejných prostorách zajišťují spokojenost a zdraví. Nízkoúdržbové systémy s hygienicky uzavřenými náplněmi, které se rychle vyměňují, a zásobníky s vysokou kapacitou vám pomohou zajistit správnou hygienu a uvolnit personál pro důležitější úkoly.

Papírové ručníky


Naše doporučení pro vás

Při náročném provozu potřebujete vyvážit komfort s čistotou, abyste zajistili pro své pacienty náležitou péči a bezpečnost. Systém Tork PeakServe® je navržen speciálně pro toalety a umývárny s vysokou návštěvností. Nabízí nejvyšší kapacitu na trhu, a to více než 2 100 ručníků, které lze odebírat rychle a bez přerušení, aby se na toaletách udržoval plynulý provoz. Kompresované náplně lze kdykoli rychle doplnit. Snadno se uchovávají a přepravují a umožňují personálu zaměřit se na úklid a nikoli doplňování.

Tork PeakServe® zásobník na navazující papírové ručníky

Tork PeakServe® zásob...

Produkt: : 552500

Tork PeakServe® Continuous™ navazující papírový ručník

Tork PeakServe® Conti...

Produkt: : 100585

Mýdlo


Naše doporučení pro vás

Při péči o pacienty, návštěvníky a zaměstnance je pro zlepšení zdraví i image vašeho zdravotnického zařízení zásadní vysoká úroveň hygieny. Tork zásobníky na přípravky pro péči o pokožku jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky a potřeby zdravotnických zařízení a aby je snadno zvládli používat i děti a senioři. Hygienicky uzavřený systém se smršťovací láhví zajišťuje náležitou hygienu rukou, snadno se udržuje, šetří čas a je šetrný k životnímu prostředí.

Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou

Tork zásobník na teku...

Produkt: : 560100

Tork tekuté mýdlo extra jemné

Tork tekuté mýdlo ext...

Produkt: : 420701

Toaletní papír


Naše doporučení pro vás

Tork SmartOne zásobník na toaletní papír v roli, který je navržený speciálně pro toalety a umývárny s vysokou návštěvností, je hygienický systém zajišťující optimální provozní náklady. 
 
Dávkování po jednom útržku pomáhá snížit spotřebu až o 40 % a zlepšuje celkovou hygienu. Díky mimořádně vysoké kapacitě můžete ušetřit čas při doplňování a mít jistotu, že bude vždy dostatek papíru.

Tork SmartOne® zásobník na toaletní papír v roli, bílý

Tork SmartOne® zásobn...

Produkt: : 680000

Tork SmartOne® toaletní papír v roli

Tork SmartOne® toalet...

Produkt: : 472242

Hygienický stojan


Naše doporučení pro vás

Tork hygienický stojan pomáhá zlepšovat hygienu ve veřejných prostorách vašeho zdravotního zařízení, protože zaměstnanci, hosté nebo návštěvníci mají díky němu dezinfekční prostředky na ruce a hygienický papír pohodlně na dosah. Stojan nejen podporuje lepší hygienu rukou, ale je také důkazem, že vám záleží na jejich celkové pohodě.
 
Naše Tork dezinfekční prostředky na ruce s obsahem alkoholu splňují ty nejpřísnější předpisy a normy. Jsou navrženy speciálně pro častou dezinfekci rukou a obsahují hydratační složky pro extra péči. Protože ruce, které léčí, musí být samy zdravé.

Tork hygienický stojan

Tork hygienický stojan

Produkt: : 511055

Tork zásobník na tekuté a sprejové mýdlo

Tork zásobník na teku...

Produkt: : 560000

Výrobky – hygienický stojan


Naše doporučení pro vás

Tork extra jemné papírové kapesníky

Tork extra jemné papí...

Produkt: : 140280

Další výrobky


Naše doporučení pro vás

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Kitchen.tif

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Naše doporučení
Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení
Wiping and Cleaning 1.tif

Utírání a čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať při utírání rozlitého oleje, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější. Naše doporučení