Zdravotnictví – kritické oblasti

Kritické oblasti

V oblastech, kde jsou vaši pacienti nejzranitelnější, je hygiena rozhodujícím aspektem. Zajistěte řádnou hygienu rukou na operačních sálech a v dalších kritických oblastech. Pomoci vám mohou bezdotykové dávkovací systémy a výrobky, které jsou odolné vůči patogenům a zároveň šetrné k vašim rukám.

Papírové ručníky


Naše doporučení pro vás

Sušení rukou je důležitou součástí správné hygieny rukou. Náš bezdotykový Tork Matic® zásobník na papírové ručníky s Intuition™ senzorem umožňuje rychlé a snadné sušení rukou a minimalizuje křížovou kontaminaci. LED ukazatel náplně vás upozorní, kdy je třeba doplnit náplň, což vám zajistí klid i v akutních situacích.
 
Tork Matic® jemné papírové ručníky v roli rychle a důkladně osuší ruce a zároveň jsou šetrné k vašim rukám pro pohodlné a časté používání.

Tork Matic® zásobník na papírové ručníky v roli – s Intuition™ senzorem, bílý

Tork Matic® zásobník ...

Produkt: : 551100

Tork Matic® jemné papírové ručníky v roli Advanced

Tork Matic® jemné pap...

Produkt: : 290067

Dezinfekční prostředek


Naše doporučení pro vás

Tork zásobníky na přípravky pro péči o pokožku jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky a potřeby zdravotnických zařízení a umožňovaly flexibilní používání v blízkosti pacienta. Pro lepší hygienu a minimalizaci křížové kontaminace používejte bezdotykové zásobníky.
 
Naše Tork dezinfekční prostředky na ruce s obsahem alkoholu splňují mnohé z nejpřísnějších předpisů a norem. Jsou navrženy speciálně pro častou dezinfekci rukou a obsahují hydratační složky pro extra péči. Protože ruce, které léčí, musí být samy zdravé.

Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou

Tork zásobník na teku...

Produkt: : 560100

Tork Alcohol gelový dezinfekční prostředek na ruce

Tork Alcohol gelový d...

Produkt: : 420103

Další výrobky


Naše doporučení pro vás

Tork Handy kbelík na Low-Lint čisticí utěrky

Tork Handy kbelík na ...

Produkt: : 190492

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení
Wiping and Cleaning 1.tif

Utírání a čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať při utírání rozlitého oleje, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější. Naše doporučení
Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze. Naše doporučení