Healthcare 3.tif

Mycí stanice

Naše mycí stanice jsou kompletně vybaveny tak, aby usnadnily správné návyky v oblasti hygieny rukou. Ošetřující personál má dokonalou podporu pro hygienu rukou v každém okamžiku, i přímo u pacienta. Pracovníci, kteří si musí často mýt ruce, ocení naše šetrné přípravky péče o pokožku. Naše pěnová a tekutá mýdla, dezinfekční prostředky na bázi alkoholu a krémy efektivně, avšak šetrně čistí, dezinfikují a hydratují ruce. Jemné papírové ručníky pak ruce bez podráždění osuší. A naše kompaktní zásobníky na papírové ručníky s dávkováním po jednom útržku a zásobníky na přípravky pro péči o pokožku s utěsněnými náplněmi jsou zárukou hygieny a předchází křížové kontaminaci.

Mýdlo


Doporučené produkty

Minimalizujte křížovou kontaminaci a současně pečujte o své ruce s naším Tork extra jemným tekutým mýdlem, které je vhodné pro časté mytí rukou. Toto mimořádně pečující mýdlo předchází podráždění pokožky a obsahuje hydratační a pečující přísady, aby chránilo často myté a utírané ruce. Mýdlo je bez parfémů a barviv. Dalšímu omezení rizika křížové kontaminace napomáhá Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou.

Dezinfekce


Doporučené produkty

Častá dezinfekce je klíčem k prevenci šíření infekcí v jakémkoli zdravotnickém zařízení. Náležitá hygiena však může také vysušovat vaše ruce. Náš Tork alkoholový gelový dezinfekční prostředek je velmi efektivní proti celé řadě mikroorganismů a splňuje požadavky nejpřísnějších evropských norem, jako jsou EN 12791, EN 1500 a mnohé další. Účinný proti bakteriím a šetrný k pokožce. Pro zajištění náležité hygieny je vhodné jej používat v kombinaci s Tork zásobníkem na tekuté mýdlo s loketní pákou. V nabídce máme rovněž menší lahve s pumpičkou, vhodné k umístění na stůl či pult, a kapesní verzi, které jsou k dispozici pro flexibilní použití a nabízejí mimořádné pohodlí.

Papírové ručníky


Doporučené produkty

Sušení rukou je důležitou součástí prevence proti infekci, neboť ruce, které nejsou dobře osušené, mohou díky vlhkosti přenášet bakterie. Naše chytře navržené Tork Xpress® zásobníky na papírové ručníky Multifold se vejdou i do stísněných prostor a zajistí vám papír všude, kde jej potřebujete. Naplňte je našimi ručníky Tork Advanced nebo ručníky Premium a nabídněte uživatelům, kteří si často myjí ruce, měkkost a šetrné absorpční schopnosti, které ocení. 
Dobře osušené ruce jsou bezpečnější. 

Hydratační přípravek


Doporučené produkty

Ošetřovatelé, kteří si často myjí ruce, potřebují sami mimořádnou péči. Pomozte jim chránit ruce, které pomáhají tolika lidem, a nabídněte jim neparfemovaný Tork neparfemovaný krém na ruce a tělo. Bohaté, uklidňující, hydratační složky zanechávají ruce s pocitem hebkosti a vyživení. Náš Tork Mini zásobník na krém je kompaktní, takže se snadno odliší od větších systémů určených pro mýdla a dezinfekční prostředky. Jednorázové, hygienické lahve s náplněmi se rychle a snadno vyměňují, čímž se omezuje riziko křížové kontaminace.

Toaletní papír


Doporučené produkty

Zlepšete hygienu a snižte spotřebu až o 40 % s naším Tork SmartOne® systémem. Díky dávkování hygienického papíru po jednom se vždy dotknete pouze toho útržku, který chcete použít, a navíc snížíte celkovou spotřebu. Naplňte je naším hygienickým papírem v kvalitě Tork Advanced a prvotřídní hygienu budete mít zaručenou.

Tork SmartOne® zásobník na toaletní papír v roli, bílý

Tork SmartOne® zásobn...

Produkt: : 680000

Tork SmartOne® toaletní papír v roli

Tork SmartOne® toalet...

Produkt: : 472242