Hospital Room with dispensers 24.tif

Ošetřovna

Ošetřovny jsou rušnými místy. S každým novým pacientem, novým ošetřovatelem a novým kontaktem s povrchem se násobí riziko křížové kontaminace. Udržování hygieny před ošetřením každého pacienta, během něho i po něm je jedinou cestou, jak zabránit šíření infekcí. Pracovníci, kteří si často myjí ruce, ocení naše šetrné, ovšem efektivní přípravky pro péči o pokožku a jemné papírové ručníky. A protože prostor bývá omezený, jsou naše zásobníky kompaktní a snadno se používají, aby podporovaly správné hygienické návyky. 

Mýdlo


Doporučené produkty

Minimalizujte křížovou kontaminaci a současně pečujte o své ruce s naším Tork extra jemným tekutým mýdlem, které je vhodné pro časté mytí rukou. Toto mimořádně pečující mýdlo předchází podráždění pokožky a obsahuje hydratační a pečující přísady, aby chránilo často myté a utírané ruce. Mýdlo je bez parfémů a barviv. Dalšímu omezení rizika křížové kontaminace napomáhá Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou.

Papírové ručníky


Produktová doporučení

Sušení rukou je nedílnou součástí správné hygieny rukou, neboť mokré či vlhké ruce mohou přenášet bakterie a způsobují rychlejší vysychání rukou. Papírové ručníky Tork Premium a Advanced pomáhají ruce rychle a důkladně utřít, současně jsou však šetrné k pokožce.

Dezinfekce


Doporučené produkty

Častá dezinfekce je klíčem k prevenci šíření infekcí v jakémkoli zdravotnickém zařízení. Náležitá hygiena však může také vysušovat vaše ruce. Náš Tork alkoholový tekutý dezinfekční prostředek je velmi efektivní proti celé řadě mikroorganismů a splňuje požadavky nejpřísnějších evropských norem, jako jsou EN 12791, EN 1500 a mnohé další. Pro zajištění náležité hygieny je vhodné jej používat v kombinaci s Tork zásobníkem na tekuté mýdlo s loketní pákou. V nabídce máme rovněž menší lahve s pumpičkou, vhodné k umístění na stůl či pult, a kapesní verzi, které jsou k dispozici pro flexibilní použití a nabízejí mimořádné pohodlí.

Hydratační přípravek


Doporučené produkty

Hladká, hebká a zdravá pokožka se snadněji udržuje v čistotě. Náš Tork krém & na ruce a tělo pomáhá zlepšovat vlastnosti pokožky a posiluje účinek kožní bariéry. Obsahuje řepkový olej, glycerin a panthenol a je bohatý na přírodní vitamín E. Vnější vrstvě pokožky tak dodává přirozenou úroveň vlhkosti. Náš Tork Mini zásobník na krém je kompaktní, takže se snadno odliší od větších systémů určených pro mýdla a dezinfekční prostředky. Jednorázové, hygienické lahve s náplněmi se vyměňují rychle a bez rizika křížové kontaminace.

Podložky na lůžka


Doporučené produkty

Naše hygienické Tork podložky na lůžka vždy chrání vaše pacienty díky čistým a novým útržkům pevného papíru. Každý útržek má perforaci pro omezení plýtvání a z Tork zásobníku na podložky na lůžka se snadno dávkuje. Zásobník můžete mít nainstalovaný přímo na lůžku pro úsporu místa nebo na stěně.

Tork zásobník na podložky na lůžka

Tork zásobník na podl...

Produkt: : 129184

Tork podložky na lůžka

Tork podložky na lůžka

Produkt: : 124259

Papírové utěrky


Doporučené produkty

Během dne je neustále zapotřebí zajišťovat údržbu – utírat rozlité tekutiny a zbytky jídla – a s tím je spojeno časté utírání rukou. Tork papírová utěrka Plus je univerzální utěrka, která je pro takovéto úkoly ideální. A s naším Tork Reflex™ přenosným zásobníkem – s možností přenášení v ruce nebo k připevnit na úklidový vozík – mají členové vašeho týmu ihned po ruce ideální utěrku přesně tehdy, když ji potřebují.

Odpadkový koš


Doporučený produkt

Pro příjemnější prostředí je náš velký Tork B1 odpadkový koš o objemu 50 l opatřen měkkým víkem, které minimalizuje hluk. Snadno se čistí a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše.

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060