Hygiene.tif

Umývárna před operačním sálem

Zvláštní pozornost je nutné věnovat hygieně před chirurgickými zákroky a po nich. Standardy v umývárnách před operačním sálem jsou nepopiratelně přísné a nezbytné pro ochranu před šířením infekcí. Naše doporučení v oblasti hygieny rukou splňují ty nejvyšší standardy a jsou v souladu se zavedenými protokoly pro umývárny před operačním sálem – pomáhají ošetřujícím pracovníkům dodržovat všechny předpisy. Naše produkty jsou účinné v boji proti bakteriím, současně však jsou šetné k pokožku. Lékaři a ošetřovatelé, kteří si velmi často myjí nebo dezinfikují ruce, vědí, jak může být péče o pokožku důležitá.

Dezinfekce


Doporučené produkty

Častá dezinfekce je klíčem k prevenci šíření infekcí v jakémkoli zdravotnickém zařízení. Náležitá hygiena však může také vysušovat vaše ruce. Náš Tork alkoholový tekutý dezinfekční prostředek je velmi efektivní proti celé řadě mikroorganismů a splňuje požadavky nejpřísnějších evropských norem, jako jsou EN 12791, EN 1500 a mnohé další. Pro zajištění náležité hygieny je vhodné jej používat v kombinaci s Tork zásobníkem na tekuté mýdlo s loketní pákou. V nabídce máme rovněž menší lahve s pumpičkou, vhodné k umístění na stůl či pult, a kapesní verzi, které jsou k dispozici pro flexibilní použití a nabízejí mimořádné pohodlí.

Mýdlo


Doporučené produkty

Minimalizujte křížovou kontaminaci a současně pečujte o své ruce s naším Tork extra jemným tekutým mýdlem, které je vhodné pro časté mytí rukou. Toto mimořádně pečující mýdlo předchází podráždění pokožky a obsahuje hydratační a pečující přísady, aby chránilo často myté a utírané ruce. Mýdlo je bez parfémů a barviv. Dalšímu omezení rizika křížové kontaminace napomáhá Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou.

Papírové ručníky


Doporučené produkty

V případě šetrné péče o pokožku pracovníků v náročných prostředích, kteří si často myjí ruce, nelze nic ponechat náhodě. Příjemně čisté a suché ruce jsou bezpečné. Naše šetrné Tork Matic® jemné papírové ručníky v roli rychle osuší ruce bez jakéhokoli podráždění. Náš automatický bezdotykový Tork Matic® zásobník na papírové ručníky v roli s Intuition™ senzorem dávkuje ručníky po jednom a je zárukou udržení hygieny a kontrolované spotřeby. Tento zásobník vám také umožní určit si preferovanou velikost jednotlivých ručníků.