TORK NL2 E 0102.tif

Pečovatelské domy

Nabízíte svobodu domova s hygienickými standardy pečovatelského zařízení. Abychom vám pomohli v péči o ohrožené pacienty – a bránili šíření infekcí – pomůžeme vám určit, kde nejlépe funguje hygiena rukou. Prohlédněte si naši kompletní řadu jemných ručníků a šetrných produktů pro péči o pokožku vhodných pro pracovníky, kteří si často myjí ruce. A podívejte se také na naše atraktivní zásobníky, které rovněž podporují řádné hygienické návyky, a navíc mají moderní design, snadno se čistí a mají zámek pro vyšší bezpečnost i hygienu.

Mýdlo


Doporučené produkty

Tork extra jemné tekuté mýdlo je ideální pro časté mytí rukou. Jedná se o velmi jemné, krémové mýdlo, který je dermatologicky testováno. Tork extra jemné tekuté mýdlo je bez parfémů a barviv a díky tomu minimalizuje riziko podráždění pokožky. 

Papírové ručníky


Doporučené produkty

Dobře osušené a jemné ruce jsou zdravé a příjemné. Naše Tork Premium a Tork Advanced ručníky Multifold jsou uzpůsobeny pro pracovníky, kteří si své ruce myjí a suší velmi často. Promyšlené Tork Xpress™ zásobníky na papírové ručníky Multifold se vejdou do omezených prostor a tiše dávkují jednorázové papírové ručníky, aby chránily ruce personálu i pacienty, kteří potřebují klid.

Dezinfekce


Často dezinfikované ruce pomáhají předcházet infekci v náchylném prostředí, ovšem po mnoha nezbytných okamžicích hygieny rukou během dne mohou trpět vysoušením. Naše Tork Alcohol dezinfekční prostředky na ruce mají zvlášť pečující složení a přitom jsou účinné proti celé řadě mikroorganismů. Protože ruce, které se starají a pečují o jiné, musí samy být zdravé. Pro zajištění náležité hygieny je vhodné používat náš Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou. V nabídce máme rovněž menší lahve s pumpičkou, vhodné k umístění na stole, a kapesní verzi, které jsou k dispozici pro flexibilní použití a nabízejí mimořádné pohodlí.

Hydratační přípravek


Doporučené produkty

Ošetřovatelé, kteří si často myjí ruce, potřebují sami mimořádnou péči. Pomozte jim chránit ruce, které pomáhají tolika lidem, a nabídněte jim neparfemovaný Tork krém & na ruce a tělo. Bohaté, uklidňující, hydratační složky zanechávají ruce s pocitem hebkosti a vyživení. Náš Tork Mini zásobník na krém je kompaktní, takže se snadno odliší od větších systémů určených pro mýdla a dezinfekční prostředky. Jednorázové, hygienické lahve s náplněmi se rychle a snadno vyměňují, čímž se omezuje riziko křížové kontaminace.

Toaletní papír


Doporučené produkty

Zlepšete hygienu a snižte spotřebu až o 40 % s naším Tork SmartOne® systémem. Díky dávkování hygienického papíru po jednom se vždy dotknete pouze toho útržku, který chcete použít, a navíc snížíte celkovou spotřebu. Naplňte je naším hygienickým papírem v kvalitě Tork Advanced a prvotřídní hygienu budete mít zaručenou.

Tork SmartOne® zásobník na toaletní papír v roli, bílý

Tork SmartOne® zásobn...

Produkt: : 680000

Tork SmartOne® toaletní papír v roli

Tork SmartOne® toalet...

Produkt: : 472242

Utěrky na otírání pacientů


Doporučený produkt

Řádná hygiena někdy vyžaduje důkladné, ovšem šetrné otírání. Naše pevná, ale jemná Tork utěrka na otírání pacientů nabízí důkladné a šetrné mytí s malou námahou. Vhodná pro očistu pokožky i čištění povrchů. Utěrky na otírání pacientů jsou baleny v přenosném zásobníku.

Tork jemné utěrky na otírání pacientů

Tork jemné utěrky na ...

Produkt: : 742200

Papírové kapesníky


Doporučené produkty

Skutečnost, že vaši pacienti mají hygienický papír příhodně po ruce, jim pomůže cítit se lépe. Naše extra jemné Tork papírové kapesníky v atraktivním nástěnném nebo volně stojícím Tork zásobníku na papírové kapesníky dokáží vždy připravit příjemné překvapení s přidanou péčí.

Tork extra jemné papírové kapesníky

Tork extra jemné papí...

Produkt: : 140280

Papírové utěrky


Doporučené produkty

Během dne je neustále zapotřebí zajišťovat údržbu – utírat rozlité tekutiny a zbytky jídla – a s tím je spojeno časté utírání rukou. Tork papírová utěrka Plus je univerzální utěrka, která je pro takovéto úkoly ideální. A s naším Tork Reflex™ přenosným zásobníkem – s možností přenášení v ruce nebo připevněný na úklidový vozík – mají členové vašeho týmu ihned po ruce ideální utěrku přesně tehdy, když ji potřebují.

Ubrousky


Doporučené produkty

Nabídněte prostřednictvím našeho Tork Xpressnap® systému ubrousků do zásobníku klientům mimořádnou hygienickou ochranu a snižte spotřebu ubrousků nejméně o 25 % v porovnání s tradičními ubrousky do zásobníku*. Dávkování po jednom útržku snižuje plýtvání ubrousky a zlepšuje celkovou hygienu při současné úspoře místa, omezení potřeby doplňování a minimalizaci četnosti objednávání. Tyto zásobníky i ubrousky jsou k dispozici v celé řadě stylů a barev, takže můžete klientům pomoci, aby se u vás cítili skutečně jako doma.

Tork Xpressnap® stolní zásobník na ubrousky

Tork Xpressnap® stoln...

Produkt: : 272613

Bílý ubrousek do zásobníku Tork Xpressnap® Extra Soft

Bílý ubrousek do záso...

Produkt: : 15850

Odpadkový koš


Doporučené produkty

V udržování náležité hygieny vám napomůže také náš vysokokapacitní Tork odpadkový koš o objemu 50 l, který se velmi snadno čistí. Víko udržuje pro lepší hygienu odpadky zakryté. Snadno se čistí i vyprazdňuje a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše.

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060