Hand hygiene.tif

Veřejné toalety a umývárny

Udržování řádných hygienických standardů na veřejných toaletách a umývárnách je snadnější s našimi hygienickými systémy s malými nároky na údržbu. Díky jednorázovým náplním, které se snadno a rychle vyměňují a vysoké kapacitě zásobníků můžete zajistit správnou hygienu pro větší počet návštěvníků a uvolnit personál pro důležitější úkoly. Naše víceúčelové ručníky s dávkováním po jednom útržku rychle utírají rozlité tekutiny, suší ruce a snižují objem odpadu.

Papírové ručníky


Zajistěte rychlé sušení rukou, omezíte tím fronty i náklady. Využijte cenově příznivé, a přesto efektivní řešení. Naše Tork Xpress® jemné papírové ručníky Multifold jsou vynikající volbou. S Tork Xpress® zásobníkem na papírové ručníky Multifold budete mít díky dávkování po jednom ručníku spotřebu pod kontrolou. Znamená to menší plýtvání a vyšší hodnotu.

Mýdlo


Zdravotnické zařízení nedostane druhou šanci pro dobrý první dojem. Naše dokonale promyšlené Tork zásobníky na tekuté mýdlo mají moderní design ve vysokém lesku, snadno se čistí a jsou uzamykatelné pro vyšší bezpečnost i hygienu. V kombinaci s Tork extra jemným tekutým mýdlem, které pro omezení rizika alergických reakcí neobsahuje barviva ani není parfemované, bude o hosty postaráno stejně dobře jako o pacienty a personál.

Dezinfekce


Doporučené produkty

Dezinfikujte a hydratujte ruce naším Tork Alcohol gelovým dezinfekčním prostředkem. Ruce dezinfikuje rychle a obsahuje hydratační složku, která pomáhá chránit pokožku. V kombinaci s našimi Tork zásobníky na tekuté mýdlo s loketní pákou lze udržovat hygienu na vysoké úrovni a minimalizovat křížovou kontaminaci.

Toaletní papír


Doporučené produkty

Zajistěte si menší spotřebu, méně doplňování a nižší náklady s naším Tork SmartOne® zásobníkem s mimořádně vysokou kapacitou. Díky systému dávkování po jednotlivých útržcích snižuje spotřebu až o 40 %. Jeho robustní design zajišťuje bezproblémový provoz i v náročném prostředí. A díky velkým rolím Tork Advanced stačí hygienický papír doplňovat méně často při současném uspokojení většího počtu návštěvníků.

Tork SmartOne® zásobník na toaletní papír v roli, bílý

Tork SmartOne® zásobn...

Produkt: : 680000

Tork SmartOne® toaletní papír v roli

Tork SmartOne® toalet...

Produkt: : 472242

Papírové utěrky


Doporučené produkty

Během dne je neustále zapotřebí zajišťovat údržbu – utírat rozlité tekutiny a zbytky jídla – a s tím je spojeno časté utírání rukou. Tork papírová utěrka Plus je univerzální utěrka, která je pro takovéto úkoly ideální. A s naším Tork Reflex™ přenosným zásobníkem – s možností přenášení v ruce nebo namontování na úklidový vozík – mají členové vašeho týmu ihned po ruce ideální utěrku přesně tehdy, když ji potřebují.

Odpadkový koš


Doporučený produkt

V udržování náležité hygieny vám napomůže také náš vysokokapacitní Tork odpadkový koš o objemu 50 l. Víko udržuje pro lepší hygienu odpadky zakryté. Snadno se čistí i vyprazdňuje a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše.

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060