Healthcare 2.tif

Péče o pacienty

Abychom podpořili péči o pacienty a udržení hygieny pro ošetřující personál i pracovníky, nabízíme kompletní řadu základních produktů pro hygienu rukou. Naše jemná mýdla, jemné víceúčelové ručníky, účinné dezinfekční prostředky a hydratační krémy jsou ideální pro každý okamžik před, během a po kontaktu s pacientem. A pokud jsou poblíž umístěny naše moderní a hygienické zásobníky, dodržování správných hygienických zásad se zvyšuje a předchází se tak šíření infekcí.

Mýdlo


Doporučené produkty

Naše Tork extra jemné pěnové mýdlo má šetrné složení pro ideální komfort personálu i pacientů. Extra jemný přípravek je dermatologicky testován a pečující složky se při častém mytí rukou starají o citlivou pokožku.
Díky využití v našem Tork zásobníku na pěnové mýdlo s Intuition™ senzorem pro bezdotykové dávkování nebo s možností manuálního dávkování, pokud je zapotřebí udržet maximální ticho, je systém univerzálním partnerem pro dodržování hygieny rukou v pokojích pro pacienty.

Papírové ručníky


Doporučené produkty

Sušení rukou je důležitým krokem v předcházení křížové kontaminaci. Hluk, který vydávají elektronické zásobníky na papírové ručníky v místnostech pro pacienty, však může rušit ty, kteří potřebují ke svému zotavení klid. Naše Tork Xpress™ zásobníky na papírové ručníky Multifold zaručují spolehlivé dávkování po jednotlivých útržcích bez vydávání jakéhokoli hluku. Tork Advanced a Tork Premium papírové ručníky jsou navrženy k rychlejší absorpci a sočasně jsou velmi šetrné k pokožce. Pro mimořádnou péči.

Dezinfekce


Doporučené produkty

Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje pro řádnou hygienu rukou při péči o pacienty pět kroků. Produkty Tork jsou zásadní pro každý z těchto kroků.
Naše Tork Alcohol dezinfekční prostředky na ruce v různých formátech jsou k dispozici pro flexibilní využití. A pacienti, kteří vidí, že se jejich ošetřovatel/ka před návštěvou dezinfikuje ruce, se mohou cítit bezpečněji. Naše dezinfekční prostředky na ruce obsahují hydratační přísady pro mimořádnou péči. Protože ruce, které léčí, musí samy zůstat zdravé.

Hydratační přípravky


Doporučené produkty

Ošetřovatelé, kteří si často myjí ruce, potřebují sami mimořádnou péči. Pomozte jim chránit ruce, které pomáhají tolika lidem a nabídněte jim Tork neparfemovaný krém na ruce a tělo. Bohaté, uklidňující, hydratační složky zanechávají ruce s pocitem hebkosti a vyživení. Náš Tork Mini zásobník na krém je kompaktní, takže se snadno odliší od větších systémů určených pro mýdla a dezinfekční prostředky. Jednorázové, hygienické lahve se rychle a snadno vyměňují, čímž se omezuje riziko křížové kontaminace.

Toaletní papír


Zlepšete hygienu a snižte spotřebu až o 40 % s naším Tork SmartOne® systémem. Díky dávkování hygienického papíru po jednom útržku se vždy dotknete pouze toho útržku, který chcete použít, a navíc snížíte celkovou spotřebu. Naplňte je naším hygienickým papírem v kvalitě Tork Advanced a prvotřídní hygienu budete mít zaručenou.

Tork SmartOne® zásobník na toaletní papír v roli, bílý

Tork SmartOne® zásobn...

Produkt: : 680000

Tork SmartOne® toaletní papír v roli

Tork SmartOne® toalet...

Produkt: : 472242

Utěrky na otírání pacientů


Doporučený produkt

Řádná hygiena někdy vyžaduje důkladné, ovšem šetrné otírání. Naše pevná, ale jemná Tork utěrka na otírání pacientů nabízí důkladné a šetrné mytí s malou námahou. Vhodná pro očistu pokožky i čištění povrchů. Utěrky na otírání pacientů jsou baleny v přenosném zásobníku.

Tork jemné utěrky na otírání pacientů

Tork jemné utěrky na ...

Produkt: : 742200

Papírové kapesníky


Doporučené produkty

Skutečnost, že vaši pacienti mají hygienický papír příhodně po ruce, jim pomůže cítit se lépe. Naše extra jemné Tork papírové kapesníky v atraktivním nástěnném nebo volně stojícím Tork zásobníku na papírové kapesníky dokáží vždy připravit příjemné překvapení s přidanou péčí.

Tork extra jemné papírové kapesníky

Tork extra jemné papí...

Produkt: : 140280

Papírové utěrky


Doporučené produkty

Během dne je neustále zapotřebí zajišťovat údržbu – utírat rozlité tekutiny a zbytky jídla – a s tím je spojeno časté utírání rukou. Tork papírová utěrka Plus je univerzální utěrka, která je pro takovéto úkoly ideální. A s naším Tork Reflex™ přenosným zásobníkem – s možností přenášení v ruce nebo k namontování na úklidový vozík – mají členové vašeho týmu ihned po ruce ideální utěrku přesně tehdy, když ji potřebují.

Ubrousky


Doporučené produkty

Tork Xpressnap systém ubrousků do zásobníku snižuje spotřebu ubrousků nejméně o 25 % v porovnání s tradičními zásobníky na ubrousky. Jeho dávkování po jednom útržku snižuje plýtvání s ubrousky a zlepšuje celkovou hygienu. Zásobníky i ubrousky jsou k dispozici v celé řadě stylů a barev, takže vám mohou posloužit k předání důležitých poselství.

Tork Xpressnap Snack® stolní zásobník na ubrousky

Tork Xpressnap Snack®...

Produkt: : 272808

Bílý ubrousek do zásobníku Tork Xpressnap Snack®

Bílý ubrousek do záso...

Produkt: : 17840

Odpadkový koš


Doporučený produkt

V udržování náležité hygieny vám napomůže také náš vysokokapacitní Tork odpadkový koš o objemu 50 l, který se velmi snadno čistí. Víko udržuje pro lepší hygienu odpadky zakryté. Snadno se čistí i vyprazdňuje a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše.

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060