Healthcare 2.tif

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Podívejte se na naše produkty, služby a doporučení pro oblast zdravotnictví

Péče o pacienty

Abychom podpořili péči o pacienty a udržení hygieny pro ošetřující personál i pracovníky, nabízíme kompletní řadu základních produktů pro hygienu rukou. Naše jemná mýdla, jemné víceúčelové ručníky, účinné dezinfekční prostředky a hydratační krémy jsou ideální pro každý okamžik před, během a po kontaktu s pacientem. A pokud jsou poblíž umístěny naše moderní a hygienické zásobníky, dodržování správných hygienických zásad se zvyšuje a předchází se tak šíření infekcí.
Naše doporučení

Pečovatelské domy

Nabízíte svobodu domova s hygienickými standardy pečovatelského zařízení. Abychom vám pomohli v péči o ohrožené pacienty – a bránili šíření infekcí – pomůžeme vám určit, kde nejlépe funguje hygiena rukou. Prohlédněte si naši kompletní řadu jemných ručníků a šetrných produktů pro péči o pokožku vhodných pro pracovníky, kteří si často myjí ruce. A podívejte se také na naše atraktivní zásobníky, které rovněž podporují řádné hygienické návyky, a navíc mají moderní design, snadno se čistí a mají zámek pro vyšší bezpečnost i hygienu.
Naše doporučení

Umývárna před operačním sálem

Zvláštní pozornost je nutné věnovat hygieně před chirurgickými zákroky a po nich. Standardy v umývárnách před operačním sálem jsou nepopiratelně přísné a nezbytné pro ochranu před šířením infekcí. Naše doporučení v oblasti hygieny rukou splňují ty nejvyšší standardy a jsou v souladu se zavedenými protokoly pro umývárny před operačním sálem – pomáhají ošetřujícím pracovníkům dodržovat všechny předpisy. Naše produkty jsou účinné v boji proti bakteriím, současně však jsou šetné k pokožku. Lékaři a ošetřovatelé, kteří si velmi často myjí nebo dezinfikují ruce, vědí, jak může být péče o pokožku důležitá.
Naše doporučení

Ošetřovna

Ošetřovny jsou rušnými místy. S každým novým pacientem, novým ošetřovatelem a novým kontaktem s povrchem se násobí riziko křížové kontaminace. Udržování hygieny před ošetřením každého pacienta, během něho i po něm je jedinou cestou, jak zabránit šíření infekcí. Pracovníci, kteří si často myjí ruce, ocení naše šetrné, ovšem efektivní přípravky pro péči o pokožku a jemné papírové ručníky. A protože prostor bývá omezený, jsou naše zásobníky kompaktní a snadno se používají, aby podporovaly správné hygienické návyky. 
Naše doporučení

Veřejné toalety a umývárny

Udržování řádných hygienických standardů na veřejných toaletách a umývárnách je snadnější s našimi hygienickými systémy s malými nároky na údržbu. Díky jednorázovým náplním, které se snadno a rychle vyměňují a vysoké kapacitě zásobníků můžete zajistit správnou hygienu pro větší počet návštěvníků a uvolnit personál pro důležitější úkoly. Naše víceúčelové ručníky s dávkováním po jednom útržku rychle utírají rozlité tekutiny, suší ruce a snižují objem odpadu.
Naše doporučení

Mycí stanice

Naše mycí stanice jsou kompletně vybaveny tak, aby usnadnily správné návyky v oblasti hygieny rukou. Ošetřující personál má dokonalou podporu pro hygienu rukou v každém okamžiku, i přímo u pacienta. Pracovníci, kteří si musí často mýt ruce, ocení naše šetrné přípravky péče o pokožku. Naše pěnová a tekutá mýdla, dezinfekční prostředky na bázi alkoholu a krémy efektivně, avšak šetrně čistí, dezinfikují a hydratují ruce. Jemné papírové ručníky pak ruce bez podráždění osuší. A naše kompaktní zásobníky na papírové ručníky s dávkováním po jednom útržku a zásobníky na přípravky pro péči o pokožku s utěsněnými náplněmi jsou zárukou hygieny a předchází křížové kontaminaci.
Naše doporučení

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Wiping and Cleaning 1.tif

Utírání a čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať při utírání rozlitého oleje, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější. Naše doporučení
Kitchen.tif

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Naše doporučení
Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení