Washroom.tif

Toalety a umývárny Plus

Pokud chcete uživatelům toalet a umýváren nabídnout možnost relaxovat v komfortnějším prostředí a postarat se o více než jen jejich základní potřeby, Tork toalety a umývárny Plus nabízí vše, co potřebujete. Od našich jemných, příjemných ručníků až po hydratační krém – návštěvníci s různými potřebami ocení mimořádnou péči, kterou jim věnujete.

Papírové ručníky


Doporučené produkty

Vaši návštěvníci s různými potřebami ocení naše jemné ručníky Tork v kvalitě Advanced. Kromě rychlého osušení rukou jsou tyto jemné a příjemné ručníky dostatečně silné na to, aby dokázaly otřít skvrny na oblečení a pomoci i s jinými úkoly. Při používání v kombinaci se zásobníkem na ručníky v roli Tork Matic® získáte bezproblémový a promyšlený systém s vysokou kapacitou, takže ručníky nikdy nedojdou. A co víc, systém dávkování po jednom ručníku zajišťuje omezení spotřeby a snižuje objem odpadu.

Mýdlo


Doporučené produkty

Nabídněte návštěvníkům možnost blahodárného a hydratačního mytí rukou s naším Tork extra jemným pěnovým mýdlem. Jeho prvotřídní složení bez parfemace a barviv snižuje riziko podráždění kůže i alergických reakcí. A mytí rukou bude navíc snadné pro každého díky našemu zásobníku Tork na pěnové mýdlo s měkkou páčkou. Švédská revmatologická asociace potvrdila, že se tento zásobník velmi snadno používá.

Sprchový gel


Doporučené produkty

Pro kompletní péči bez prázdných lahví při sprchování je celkovým favoritem Tork tekuté mýdlo/šampon na vlasy a tělo. Jemná parfemace a bohaté krémové mydliny zanechají na pokožce pocit svěžesti a čistoty. A sprchování je navíc snadné pro každého díky našemu Tork zásobníku na sprchový gel se snadným dávkováním pro každého. Švédská revmatologická asociace potvrdila, že se tento zásobník velmi snadno používá.

Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo

Tork Mini zásobník na...

Produkt: : 561000

Krém


Doporučené produkty

Dopřejte své pokožce mimořádný pocit jemnosti s naším Tork neparfemovaným krémem na ruce a tělo. Obsahuje hydratační složky a přírodní vitamín E. Je ideální k uklidnění a ochraně normální, suché a citlivé pokožky. Opatřete si náš zásobník Tork na přípravky pro péči o pokožku s měkkou páčkou a všichni, dokonce i lidé s malou silou v rukou, si budou moci vychutnat vaši kompletní nabídku přípravků péče o pokožku. Švédská revmatologická asociace potvrdila, že se zásobníky Tork se snadným dávkováním velmi snadno používají.

Toaletní papír


Doporučené produkty

S Tork Mid-size Twin zásobníkem toaletní papír nikdy nedojde. Vejdou se do něho dvě role toaletního papíru. Prázdné dutinky zůstávají uvnitř zásobníku a podlaha tak zůstává čistá.

Osvěžovač vzduchu


Doporučené produkty

Náš Tork citrusový osvěžovač vzduchu má jemnou svěží vůni, která zajistí každému návštěvníkovi příjemný zážitek z návštěvy toalet a umýváren. Tento vysoce kvalitní parfemovaný olej má speciální složení, zaručující dlouhodobé osvěžení vzduchu díky neutralizaci pachů. Spolu s Tork elektronickým osvěžovačem vzduchu čeká na každého hosta vždy přivítání v podobě příjemné citrusové vůně.

Odpadkový koš


Doporučené produkty

Doplňte vzhled a vylepšete funkčnost svých toalet a umýváren pomocí našeho vysokokapacitního odpadkového koše Tork Elevation o objemu 50 l. Jeho atraktivní design udrží odpad ukrytý a zajistí příjemnější prostředí. Snadno se čistí i vyprazdňuje a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše. Ve sladěném designu je k dispozici také diskrétní Tork hygienický koš.

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060

Papírové kapesníky


Doporučené produkty

Nabídněte svým hostům mimořádné pohodlí a vhodné doplňky a dejte jim pocit, že jsou u vás skutečně vítáni. Například naše extra jemné Tork papírové kapesníky v atraktivním nástěnném nebo volně stojícím Tork zásobníku na papírové kapesníky jsou vždy příjemným překvapením.

Tork extra jemné papírové kapesníky

Tork extra jemné papí...

Produkt: : 140280

Tork čistič WC sedátek


Doporučený produkt

Pro vaše hosty, kteří požadují mimořádnou hygienu, je k dispozici náš Tork čistič WC sedátek.

Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo

Tork Mini zásobník na...

Produkt: : 561000

Tork čistič WC sedátek

Tork čistič WC sedátek

Produkt: : 420302

Papírová podložka na WC sedátko


Doporučené produkty

Nabídněte prostřednictvím splachovatelné Tork papírové podložky na WC sedátka mimořádnou ochranu a zlepšete celkovou hygienu. Nástěnný zásobník na papírové podložky je úzký, takže se hodí na jakékoli toalety a umývárny.