Food service.tif

Provozovna s plnou obsluhou

Vaši zákazníci si všimnou, zda je jejich zážitek z jídla i v tom nejmenším detailu dovedený k dokonalosti. Naše produkty pro čištění, utírání a dezinfekci vám pomohou zajistit vynikající hygienu. Velký význam však mohou mít i ty správné doplňky na stolech. Naše ubrousky a prostírání jsou k dispozici v obrovské paletě barev, vzorů, kvality, skladů a velikostí. Vše je navrženo tak, aby podpořilo pozitivní dojem ze stolování, který chcete hostům nabídnout. Pokud chcete vytvořit dojem vytříbeného vkusu, zvolte naše ubrousky LinStyle®, které jsou měkké a působí jako textilie. Pocit luxusu u vašich zákazníků zase vyvolají silné ražené ubrousky Nexxstyle.

Ubrousky


Doporučené produkty

Pokud potřebujete jednorázový ubrousek, který udělá skvělý dojem, je ideálním řešením ubrousek Tork LinStyle®. Je vyroben ze speciálního silného materiálu s ražbou. 
• Mimořádně jemný na dotek.
• Nabízí sofistikovaný pocit. 
• Díky klasickým i moderním barvám snadno sladíte se svým stylem. 
• Vybírat můžete z extra velkých ubrousků, ubrousků skládaných na 1/8, koktejlových ubrousků nebo kapsiček na příbory ve stejném designu.

Ubrousek Tork Linstyle® Champagne – večeře

Ubrousek Tork Linstyl...

Produkt: : 478712

Prostírání


Doporučené produkty

Vytvořte pro stolování přesně takovou atmosféru, kterou chcete svým hostům nabídnout. Pomohou vám k tomu produkty z řady prostírání a ubrousky navržené tak, aby je bylo snadné sladit s vaším stylem. Nebojte se kombinování – naše produkty z řady prostírání vylepší vaše služby a dekorace stolů bude díky nim jednoduchá. Vyberte si prostírání, ubrusy, banketové role, rozetky, kapsičky na příbory a další produkty.
• Ve stejné barvě, sladěné s ubrouskem
• S vlastním potiskem
• Dekorované

Tork burgundy kapsička na příbory s krémovým ubrouskem

Tork burgundy kapsičk...

Produkt: : 474329

Tork bílá rozetka

Tork bílá rozetka

Produkt: : 474474