Stravovací služby – oblast stolování

Oblast stolování

Vyberte si ubrousky, které budou vhodně doplňovat váš styl, a nabídněte zákazníkům služby a prostředí, jež budou přesně odpovídat vašim představám.

Podívejte se na naše doporučení v oblasti stolování

Samoobslužné provozovny

Udržet zákazníky v samoobslužných provozovnách v pohybu a současně jim nabídnout možnosti, které chtějí, může být z hygienického hlediska výzvou. Potřebujete, aby doplňování, manipulace s odpadem a uskladňování probíhalo pokud možno plynule. Naše řada chytrých produktů pro servírování, včetně systému Tork Xpressnap ubrousků do zásobníku, je předurčena ke zvyšování efektivity. Váš personál tedy může více času trávit obsluhováním zákazníků, a to i v obdobích nejvyššího provozu.
Naše doporučení

Provozovna s plnou obsluhou

Vaši zákazníci si všimnou, zda je jejich zážitek z jídla i v tom nejmenším detailu dovedený k dokonalosti. Naše produkty pro čištění, utírání a dezinfekci vám pomohou zajistit vynikající hygienu. Velký význam však mohou mít i ty správné doplňky na stolech. Naše ubrousky a prostírání jsou k dispozici v obrovské paletě barev, vzorů, kvality, skladů a velikostí. Vše je navrženo tak, aby podpořilo pozitivní dojem ze stolování, který chcete hostům nabídnout. Pokud chcete vytvořit dojem vytříbeného vkusu, zvolte naše ubrousky LinStyle®, které jsou měkké a působí jako textilie. Pocit luxusu u vašich zákazníků zase vyvolají silné ražené ubrousky Nexxstyle.
Naše doporučení

Drive-thru

Zákazníci na cestách se vracejí častěji, pokud jejich potřeby splníte rychle a spolehlivě. Naše produkty pro drive-thru provozovny vám pomohou zvýšit jak efektivitu, tak spokojenost zákazníků.
Naše doporučení