Food service.tif

Stravovací služby

Uspokojení vašich hostů a zákazníků – tak, aby se chtěli vracet – je klíčem k vašemu úspěchu. Abychom vám pomohli splnit a překonat jejich očekávání, vyvinuli jsme produkty určené konkrétně pro vaše podnikání. Naše produkty, nápady a odborné znalosti vám pomohou rychle uspokojit vaše každodenní potřeby v oblasti kuchyně, toalet a umýváren a stolování. Díky nim vám zbyde více času na to nejdůležitější, a tím je starat se o to, aby byli vaši zákazníci spokojení.

Prohlédněte si naše produkty a řešení pro váš podnik působící ve stravovacích službách

Oblast stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl, a nabídněte zákazníkům služby a prostředí přesně podle svých představ. Součástí vašeho vybavení se mohou stát i naše produkty pro čištění a dezinfekci povrchů.
Naše doporučení

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí.
Naše doporučení

Toalety a umývárny

Příjemný zážitek z toalet a umýváren se pozitivně odrazí v tom, jak budou zákazníci vnímat váš podnik. Tork nabízí širokou řadu vysoce kvalitních produktů pro toalety a umývárny a systémů pro jakýkoli styl i potřeby.
Naše doporučení

Easy Handling

Náš ergonomický design a funkce systému Tork Easy Handling™ byly vytvořeny s cílém učinit logistiku a manipulaci jednodušší. Personál zajišťující správu nemovitostí může ušetřit svůj čas i námahu. Běžné úkoly bude vykonávat rychle a pohodlněji. To ušetří čas i energii na důležitější práci.

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze. Naše doporučení
Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení
Kitchen.tif

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Naše doporučení