Washroom 2.tif

Toalety a umývárny

Příjemný zážitek z toalet a umýváren se pozitivně odrazí v tom, jak budou zákazníci vnímat váš podnik. Tork nabízí širokou řadu vysoce kvalitních produktů pro toalety a umývárny a systémů pro jakýkoli styl i potřeby.

Jaké jsou klíčové potřeby pro oblast vašich toalet a umýváren?

Hygiena především

Snížení rizika křížové kontaminace je na vašem pracovišti zásadní. Naše jemná mýdla, krémy, dezinfekční prostředky a měkké ručníky pomáhají pracovníkům při častém mytí rukou chránit pokožku a současně chrání ostatní před bakteriemi. Naše kompletní řada pro hygienu rukou zahrnuje rovněž atraktivní bezdotykové automatické zásobníky. Ty ještě více omezují šíření bakterií a dokonce motivují k dodržování hygienických zásad.
Naše doporučení

Toalety a umývárny ve fascinujícím stylu

Pokud má návštěva toalet a umýváren na návštěvníky udělat takový dojem, že o nich budou chtít mluvit i později, musí jejich vzhled vyčnívat nad ostatními. Chcete váš podnik odlišit a zanechat trvalý dojem? Naše produkty ve fascinujícím stylu doplňují vysoce kvalitní povrchovou úpravu a materiály luxusních toalet a umýváren, takže celou oblast prozařuje dokonalý design. Mimořádná péče o vaše zákazníky začíná zde.
Naše doporučení

Základní toalety a umývárny

Pokud potřebujete nákladově efektivní toalety a umývárny s malými nároky na údržbu, kde se rychle střídá velké množství uživatelů, je volba těch správných komponentů – včetně masivních hygienických systémů – základem. Naše zásobníky s dávkováním po jednom ručníku a ubrousku vám pomohou řídit spotřebu. A co víc, naše vysokokapacitní náplně mýdla a papíru pomáhají zajistit trvalé služby bez nutnosti pověřovat pracovníky čištěním a údržbou.
Naše doporučení

Toalety a umývárny Plus

Pokud chcete uživatelům toalet a umýváren nabídnout možnost relaxovat v komfortnějším prostředí a postarat se o více než jen jejich základní potřeby, Tork Washroom Plus nabízí vše, co potřebujete. Od našich měkkých, příjemných ručníků až po hydratační krém – návštěvníci s různými potřebami ocení mimořádnou péči, kterou jim věnujete.
Naše doporučení

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Kitchen.tif

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Naše doporučení
Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení
Wiping and Cleaning 1.tif

Utírání a čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať při utírání rozlitého oleje, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější. Naše doporučení