Hand hygiene.tif

Toatety a umývárny - hygiena především

Snížení rizika křížové kontaminace je na vašem pracovišti zásadní. Naše šetrná mýdla, krémy, dezinfekční prostředky a jemné ručníky pomáhají pracovníkům při častém mytí rukou chránit pokožku a současně chrání ostatní před choroboplodnými zárodky. Naše kompletní řada pro hygienu rukou zahrnuje rovněž atraktivní bezdotykové automatické zásobníky. Ty ještě více omezují šíření choroboplodných zárodků a dokonce motivují k dodržování hygienických zásad.

Papírové ručníky


Doporučené produkty

Časté mytí rukou vyžaduje jemnou péči o pokožku rukou. Naše Tork Matic® jemné papírové ručníky v roli jsou velmi příjemné na dotek a ruce rychle osuší. Tork Matic® zásobník na papírové ručníky v roli s Intuition™ senzorem vydává ručníky spolehlivě po jednom útržku, takže se dotknete pouze toho ručníku, který budete používat. Ve vzájemné kombinaci tyto produkty pomáhají udržovat hygienu rychle a efektivně, takže budete mít více času na jinou práci.

Mýdlo


Doporučené produkty

Naše pěnové mýdlo kombinuje mytí rukou a jejich dezinfekci. Jedná se o mimořádně hygienické mýdlo s jedinečným složením s nízkým obsahem alkoholu, bez parfemace a bez barviv, které je vhodné pro časté používání a ruce méně vysušuje. Snižuje riziko podráždění kůže nebo alergických reakcí. V kombinaci s bezdotykovým senzorovým zásobníkem a utěsněnými náplněmi lze udržovat hygienu a minimalizovat křížovou kontaminaci.

Dezinfekce


Doporučené produkty

Dezinfikujte a hydratujte ruce naším Tork Alcohol gelovým dezinfekčním prostředkem. Ruce dezinfikuje rychle bez vody a obsahuje hydratační složku, která pomáhá chránit pokožku. A protože zásobník využívá loketní páku, vzniká zde minimální riziko křížové kontaminace.

Toaletní papír


Zlepšete hygienu a snižte spotřebu až o 40 % s naším Tork SmartOne® systémem. Díky dávkování hygienického papíru po jednom se vždy dotknete pouze toho útržku, který chcete použít, a navíc snížíte celkovou spotřebu. Naše odolné zásobníky navíc udrží roli uvnitř dokonale chráněnou. Naplňte je naším hygienickým papírem v kvalitě Tork Advanced a prvotřídní hygienu budete mít zaručenou.

Tork SmartOne® Twin Mini zásobník na toaletní papír v roli, bílý

Tork SmartOne® Twin M...

Produkt: : 682000

Tork SmartOne® Mini toaletní papír

Tork SmartOne® Mini t...

Produkt: : 472193

Odpadkový koš


Doporučené produkty

V udržování náležité hygieny vám napomůže také náš vysokokapacitní Tork odpadkový koš o objemu 50 l, který se velmi snadno čistí. Víko udržuje pro lepší hygienu odpadky zakryté. Snadno se čistí i vyprazdňuje a snadno se do něho doplňují naše silné a spolehlivé Tork pytle do odpadkového koše.

Tork odpadkový koš 50 l

Tork odpadkový koš 50 l

Produkt: : 563000

Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204060

Hygienický koš


Doporučené produkty

V designu sladěném s ostatními zásobníky je k dispozici také diskrétní Tork hygienický koš. Pytle do hygienického koše se snadno vyjímají i vyměňují a usnadňují tak údržbu.

Tork odpadkový koš 5 l

Tork odpadkový koš 5 l

Produkt: : 564000

Tork pytle do odpadkového koše Advanced, 5 l

Tork pytle do odpadko...

Produkt: : 204040

Čistič WC sedátek


Doporučené produkty

Pro vaše hosty, kteří požadují mimořádnou hygienu, je k dispozici náš Tork čistič WC sedátek.

Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo

Tork Mini zásobník na...

Produkt: : 561000

Tork čistič WC sedátek

Tork čistič WC sedátek

Produkt: : 420302

Papírové podložky na WC sedátka


Doporučené produkty

Nabídněte prostřednictvím splachovatelné Tork papírové podložky na WC sedátka mimořádnou ochranu a zlepšete celkovou hygienu. Nástěnný zásobník na papírové podložky je úzký, takže se hodí na jakékoli toalety a umývárny.

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Kitchen.tif

Kuchyň

Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Naše doporučení
Wiping and Cleaning 1.tif

Utírání a čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať při utírání rozlitého oleje, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější. Naše doporučení
Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze. Naše doporučení