Washroom.tif

Toalety a umývárny

Splňte potřeby všech svých zákazníků v oblasti toalet a umýváren pomocí široké nabídky vysoce kvalitních produktů Tork. Prohlédněte si náš sortiment bezproblémových hygienických systémů navržených tak, aby šetřily čas, peníze i námahu.

Jaké jsou klíčové potřeby pro Vaše toalety či umývárny?

Toatety a umývárny - hygiena především

Snížení rizika křížové kontaminace je na vašem pracovišti zásadní. Naše šetrná mýdla, krémy, dezinfekční prostředky a jemné ručníky pomáhají pracovníkům při častém mytí rukou chránit pokožku a současně chrání ostatní před choroboplodnými zárodky. Naše kompletní řada pro hygienu rukou zahrnuje rovněž atraktivní bezdotykové automatické zásobníky. Ty ještě více omezují šíření choroboplodných zárodků a dokonce motivují k dodržování hygienických zásad.
Naše doporučení

Toalety a umývárny ve fascinujícím stylu

Pokud má návštěva toalet a umýváren na návštěvníky udělat takový dojem, že o nich budou chtít mluvit i později, musí jejich vzhled vyčnívat nad ostatními. Chcete váš podnik odlišit a zanechat trvalý dojem? Naše produkty ve fascinujícím stylu doplňují vysoce kvalitní povrchovou úpravu a materiály luxusních toalet a umýváren, takže celou oblast prozařuje dokonalý design. Mimořádná péče o vaše zákazníky začíná zde.
Naše doporučení

Základní toalety a umývárny

Pokud potřebujete nákladově efektivní toalety a umývárny s malými nároky na údržbu, kde se rychle střídá velké množství uživatelů, je volba těch správných komponentů – včetně masivních hygienických systémů – základem. Naše zásobníky s dávkováním po jednom útržku vám pomohou mít spotřebu pod kontrolou. A co víc, naše vysokokapacitní systémy mýdel a papírových ručníků snižují potřebu údržby a doplňování na minimum.
Naše doporučení

Toalety a umývárny Plus

Pokud chcete uživatelům toalet a umýváren nabídnout možnost relaxovat v komfortnějším prostředí a postarat se o více než jen jejich základní potřeby, Tork Washroom Plus nabízí vše, co potřebujete. Od jemných a savých ručníků až po hydratační krém – návštěvníci s různými potřebami ocení mimořádnou péči, kterou jim poskytujete.
Naše doporučení