Easy handling.tif

Tork Easy Handling™

Náš ergonomický design a funkce systému Tork Easy Handling™ usnadňují manipulaci. Personál zajišťující správu nemovitostí může ušetřit svůj čas i námahu. Běžné úkoly bude vykonávat rychle a pohodlněji. To ušetří čas i energii na důležitější práci. Prostřednictvím realizovaného průzkumu jsme zjistili, že s našimi transportními baleními Tork se předtím, než jsou produkty vybaleny a nakonec použity, mnohokrát manipuluje. Navíc víme, že otázky péče o zdraví v souvislosti s prací jsou u pracovníků úklidu vzhledem k náročnému pracovnímu prostředí a těžké fyzické práci běžné. Protože se po celém světě každý den manipuluje s obrovským množstvím hygienických produktů, napadlo nás, že zlepšení našich transportních balení může být skutečně velmi významné. Díky použití biometrických dat a ergonomie můžeme zaručit, že nacházíme řešení, která mají z pohledu uživatele co nejpříjemnější design. Dnes nabízíme celou řadu transportních balení, která urychlují a usnadňují pracovní život, a která jsou pro naše koncové zákazníky ergonomičtější.

Řešení Tork Easy Handling


K dispozici pro papírové ručníky v rolích, skládané papírové ručníky a toaletní papír.

Pracovníci úklidu tráví své dny vykonáváním fyzické práce, která může být pro jejich tělo namáhavá. Pokud svému týmu ulehčíte námahu, může na tom získat každý – díky menším bolestem zad a vyšší efektivitě. Proto má obal Tork Easy Handling praktické rukojeti pro přenášení jednou nebo oběma rukama. Perforace na krabici usnadňují otevírání a rovněž složení a likvidaci po vypotřebování.

Tork Singlefold Extra Soft papírové ručníky Premium

Tork Singlefold Extra...

Produkt: : 100278

Tork Singlefold papírové ručníky Advanced

Tork Singlefold papír...

Produkt: : 290163

Plastový obal Tork Easy Handling


K dispozici u skládaných papírových ručníků a Tork SmartOne® toaletního papíru.

Když je nedostatek času a omezený prostor, pak nepotřebujete, aby bylo balení větší než takové, které je nezbytné pro zajištění příslušného dne nebo prostoru. Proto má plastový obal Tork Easy Handling po stranách a v horní části perforované otvory, díky kterým se snadno otevírá. Vzhledem k tomu, že se obal sám smršťuje, zabere na polici minimum prostoru a po vyprázdnění se jednoduše vyhodí. Váš tým potěší i chytrá rukojeť, která usnadňuje přenášení.