FSC.tif

Společnosti správy a údržby nemovitostí

Ať jste správcem nemovitosti, nebo členem úklidového týmu, chceme vám život alespoň trochu usnadnit. Nabízíme vám kompletní řadu spotřebního materiálu pro úkoly spojené s čištěním, zásobníky a nástroje na podporu prodeje pro společnosti zabývající se úklidem i prodejce v této oblasti podnikání. Vše, co děláme, je navrženo tak, abyste vy i vaši zákazníci mohli rychle vyřešit základní potřeby spojené s čištěním, které má každý podnik. Jsou-li tyto potřeby splněny, má každý více času na to, co je pro jejich zákazníky nejdůležitější.

Tork barevný program


Doporučené produkty

Naše Tork utěrky z barevného programu jsou k dispozici ve čtyřech barvách, aby usnadnily rozlišení úkolů a předcházely křížové kontaminaci. Jsou dostatečně pevné pro opakované použití a mají certifikát ISEGA pro styk s potravinami při utírání.

Tork barevný program

Tork barevný program

Produkt: : 194450

Tork barevný program

Tork barevný program

Produkt: : 194650

Tork vlhčené utěrky


Doporučené produkty

Naše Tork vlhčené utěrky snadno odstraňují při čištění povrchů nečistoty, olej a mastnotu. Jsou šetrné k pokožce a nejsou parfemované. Dodávají se v praktickém přenosném zásobníku v podobě kbelíku.

Tork vlhčené utěrky na čištění povrchů

Tork vlhčené utěrky n...

Produkt: : 190594

Tork utěrky se středovým odvíjením


Doporučené produkty

Víceúčelová papírová utěrka na ruce a povrchy z našeho Tork M2 systému rolí se středovým odvíjením se postará o všechny typy lehkého čištění a utírání.

Tork zásobník na role se středovým odvíjením

Tork zásobník na role...

Produkt: : 559000

Tork papírová utěrka Plus

Tork papírová utěrka ...

Produkt: : 101250

Tork jemná čisticí utěrka


Doporučené produkty

Potřebujete-li pracovat s čisticími prostředky a rozpouštědly, bude pro vás ideální naše Tork čisticí utěrka a W4 systém. Budete mít k dispozici pevné utěrky s vynikajícími absorpčními schopnostmi, které vydrží i opakované použití. Jsou měkké a flexibilní. Dokonalé pro čištění malých a hladkých předmětů.

Tork zásobník na skládané utěrky

Tork zásobník na sklá...

Produkt: : 654000

Prohlédněte si naše produkty, služby a doporučení pro společnosti správy a údržby nemovitostí

Tork Easy Handling™

Náš ergonomický design a funkce systému Tork Easy Handling™ usnadňují manipulaci. Personál zajišťující správu nemovitostí může ušetřit svůj čas i námahu. Běžné úkoly bude vykonávat rychle a pohodlněji. To ušetří čas i energii na důležitější práci. Prostřednictvím realizovaného průzkumu jsme zjistili, že s našimi transportními baleními Tork se předtím, než jsou produkty vybaleny a nakonec použity, mnohokrát manipuluje. Navíc víme, že otázky péče o zdraví v souvislosti s prací jsou u pracovníků úklidu vzhledem k náročnému pracovnímu prostředí a těžké fyzické práci běžné. Protože se po celém světě každý den manipuluje s obrovským množstvím hygienických produktů, napadlo nás, že zlepšení našich transportních balení může být skutečně velmi významné. Díky použití biometrických dat a ergonomie můžeme zaručit, že nacházíme řešení, která mají z pohledu uživatele co nejpříjemnější design. Dnes nabízíme celou řadu transportních balení, která urychlují a usnadňují pracovní život, a která jsou pro naše koncové zákazníky ergonomičtější.
Naše doporučení

Toalety a umývárny

Splňte potřeby všech svých zákazníků v oblasti toalet a umýváren pomocí široké nabídky vysoce kvalitních produktů Tork. Prohlédněte si náš sortiment bezproblémových hygienických systémů navržených tak, aby šetřily čas, peníze i námahu.
Naše doporučení

Chcete vědět více o dalších oblastech zaměření?

Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a sortimentu prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům dojem a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze. Naše doporučení
Wiping and Cleaning 1.tif

Utírání a čištění

Zajistěte si během každodenních úkolů dostatečnou rychlost pomocí odolných a hygienických utěrek – ať při utírání rozlitého oleje, nebo při konečné úpravě připravovaného jídla. Máme vše, co potřebujete, a přesně tehdy, když to potřebujete. Můžete se proto zaměřit na to, co je pro vás nejdůležitější. Naše doporučení
Washroom.tif

Toalety a umývárny

Udělat dobrý dojem na zákazníky i kolegy je snadné s naší vysoce kvalitní řadou produktů pro toalety a umývárny. Všechna doporučení jsou uspořádána tak, aby byly v první řadě vyřešeny vaše potřeby. Díky našim ověřeným a vyzkoušeným kombinacím budete mít snadnou volbu. Doporučení jsme rozdělili následovně: Naše doporučení